Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik. De van barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egy alattomos sza*házi, aki beleköp mások kapcsolatába, de egyáltalán nem tudom kiverni a fejemből a lányt. Régebben a lány mintha kezdeményezett volna felém, úgy hogy odajött hozzám és köszönt, én pedig idióta módjára visszaköszöntem és otthagytam, mert féltem az érzelmektől. Ez volt másfél éve. Most meg már barátja van. Ezt nagyon elcsesztem. 18/F

2017. dec. 22. 19:24
 1/10 anonim válasza:

Az, hogy egyáltaáln nem tudod kiverni a fejedből, se nem mentség, se nem jó indok bármire.

Én meleg férfikéntr egész életemben hetero srácokba zúgtam bele. Szerinted érdeket volna bárkit, hogy nem tudtam őket kiverni a fejemből?... Hát nem.


És tényleg sza*rházi, aki beleköp mások kapcsolatába!

2017. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is. És gondoltam, hogy nem mentség.
2017. dec. 22. 19:44
 3/10 anonim válasza:

Igen, de igazából abban reménykedsz, hogy itt majd feloldozást kaphatsz, hogy azt válaszoljuk, hallgass a szívedre. Különben nem írtad volna ki a kérdést.


Szenvedni rossz, de néha muszáj, ha becsületes ember akarsz lenni. Ez van.

#1 voltam

2017. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. dec. 22. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján senki levesébe nem köptél bele...

Mit csinálj? Semmit. Ez a vonat elment. Tanulj belőle.

2017. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. dec. 23. 09:46
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló sztorim. kb 2 éve egy srácnak tetszettem, de nem lépett. most, hogy van barátom, lépett hirtelen, és nagyon nem örültem neki.

szerintem te se keresd már, hagyd, hogy boldog lehessen.:)

2017. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaz. Így becsületes maradok, legalábbis a saját szememben, csakhogy már egy olyan lány, mint Ő már nem lesz soha. Nehéz ebbe belegondolni...
2017. dec. 23. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel! :) Lehet hogy jön majd jobb ;)
2017. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon csekély az esélye... Sajnos válogatós vagyok lányok terén, és tőle jobb lányt nemigen fogok megismerni.
2017. dec. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!