Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tehetek, hogy ne hiányozzon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetek, hogy ne hiányozzon?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított vele már barátnőm, mert megbántottam, de azzal nyugtattam magam, hogy nem szerethetett már eléggé, ha nem értette meg és bocsátotta meg az akkori viselkedésem (igazából csak rossz passzban voltam pár napig, és nem úgy foglalkoztam vele ahogy kellett volna, önző voltam).


Elfogadtam, mert nem engedett harcolni. Szépen lassan tovább léptem, próbálkoztam más lányokkal, szám szerint kettő, de egyik sem jött össze, főleg miattam. Azt hittem tovább léptem, egészen most december közepéig. Talán lehet az ünnepeknek van hozzá köze, sőt biztos rásegít, hogy villognak az emlékek a fejemben akaratom ellenére, hogy tavaly ilyenkor még mennyire boldog volt velem és én vele.


Elkezdett hiányozni újra, de nagyon, és rá kellett jöjjek arra, hogy én még mindig szerelmes vagyok belé, csak tagadtam eddig magamnak és másoknak, hiába próbáltam meg utálni is, hogy jobb legyen.


Ő tisztán láthatóan továbblépett és már nem érdeklem úgy, sőt, én is úgy gondolom, hogy nem szeretnék tőle semmit, nem biztos, hogy akarnám még egyszer, valami oka volt, hogy vége lett, illetve eléggé megváltozott, nem épp a javára. Nem bántam meg egy pillanatot sem vele,csak azt, hogyha akkor ha ő másképpen kezeli a mélypontom, vagy én másképp kezeltem volna őt közben. Mi lett volna, ha.


Szóval, nem azért írom ki a kérdést, hogy hogyan szerezzem vissza, mert úgysem tudom, nem tehetek semmit, azon kívül, hogy elmondom neki hogyan érzek még mindig, de még csak szóba sem áll velem.


Azért, hogy hogyan öljem ki magamból az érzést, mit csináljak, hogy ne hiányozzon? Mert nekem ez csak szenvedés így. Nem tudom elfojtani újra, beszélnem kell vele, vagy


Addig hogy is szerethetnék mást igazán, míg össze van törve a szívem és a volt barátnőm hiányzik? :)


Köszönöm annak, aki végig olvasta és próbál majd hasznos tanáccsal a segítségemre lenni, Boldog Karácsonyt!



2017. dec. 23. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Foglald el magad valamivel amit szeretsz csinálni. Legyél a haverjaiddal, családoddal stb.

Ha szeretsz írni, akkor írd ki az érzéseidet. :)

2017. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát próbálom én. :) Igen, ez volt az első, hogy pár barátommal kibeszéltük újra a dolgot, hogy legalább ne bennem maradjon minden.


Valószínűleg soha nem felejtem el. Első igazi, viszonzott szerelem, vagyis volt, sajnos. Az örökre velünk marad(hat).


Majd javul a helyzet. De valamiért nagyon illik az egyik dalszöveg részlet erre. :D


Fáj, mint a kés hegye a szívben,

Amikor teszel rá nagy ívben

Nem irthatod ki. Nem hagyja

Ez a lelkiismeret hangja.


Az lenne? :D

2017. dec. 25. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!