Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mit csináljak? Felejtsem el vagy?

Figyelt kérdés
Ahhj, nemtudom mit csináljak,olyan rossz ez az egész,mert tudom,hogy semmi nem lehet köztünk.Még nem is nagyon beszéltünk,pedig már 1,5éve osztálytársak vagyunk. Tudom,semmi esélyem nincs nála. Pedig ő annyira más, olyan aranyos a mosolya,és amikor nevet, átfut rajtam egy meleg érzés. És ő nem egy tipikus menő srác,hanem csendes és visszahúzódó. Pont ez fogott meg benne.

2017. dec. 23. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Hányszor írod még ki?
2017. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
100%
hívd el randira ma már 1 csaj is kezdeményezhet
2017. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj a közelébe kerülni,légy vele kedves,mint osztálytárs osztálytárssal,aztán kialakulhat köztetek később barátság,vagy több is.

Ismerd meg,és ha így most külsőre nem is,később még simán beléd szerethet.Sok sikert.Én is ilyen helyzetben vagyok, de tanácsot adni könnyebb mint megfogadni.:/

2017. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!