Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti össze jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti össze jönnétek osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Tök érdekelne,hogy ti mit gondoltok erről . Nálatok van esélye osztálytársnak? Vagy tabu? Légyszi írjatok meg ha esetleg jártatok már osztálytárssal milyen volt,és hogy jöttetek össze?

2017. dec. 23. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Én múltkor a kukással jöttem össze.

Együtt szereztünk zsiros kenyeret.

2017. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Tudod mi a tabu amúgy?

Hogy anyud vibrátorokat tart, mert apádnak már nem áll fel!

2017. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Amúgy jártam én már osztálytárssal.

Együtt jártunk mindenhova, a buszmegbe, a klotyóra.

Mindenhova ecsém, nemtom mitő fész.

2017. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen voltam már együtt osztálytárssal és hát addig jó amíg nem vesztek össze onnantól már csak rajtatok függ mennyire fértek meg egymás mellett

De am ettől függetlenül ha szimpi a lány nem mellőzném csak mert osztálytárs

2017. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a választ!

Többihez inkább nem fűznék semmit! Az ilyenek kíméljenek légyszi!

2017. dec. 24. 00:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Hazi nyulra nem lovunk!
2017. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még személy szerint nem jártam osztálytárssal, de ha szimpatikus a lány, akkor szerintem ez nem akadály.
2017. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de a barátom az osztálytársam. Egyikőnkben sem volt gátlás emiatt mert nagyon jól kijövünk és mindketten hosszútávra terveztük. Több mint fél éve együtt vagyunk, eddig még semmilyen probléma nem volt köztünk. Ha érdekel hogy jöttünk össze írhatsz priviben :) Szerintem osztálytárssal csak akkor érdemes ha kellően komolyan az érzelmeid és hosszútávú kapcsolatra gondolsz.
2017. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Igazából az van hogy osztálytárssal tényleg nem a legjobb összemelegedni,de nincs kizáró ok amugy csak annyi hogy ha összejöttök és utána ha netán szakitanáttok akkor elég szar lesz ott nézni a fejét szoval..de mindenesetre meglehet próbálni
2017. dec. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éven belül ez a második barátnőm, aki “osztálytárs”. Ráadásul ők jóban vannak. (Mármint a két csaj). Annyiban más a helyzetem, hogy egyetemista vagyok, szóval szinte felnőtt emberek kapcsolatáról van szó. Nem minden nap 8-15 óráig vagyunk együtt, van olyan nap amikor nincs is közös óránk, meg olyan is amikor 14-20 óráig bent vagyunk.


Csak rajtatok áll, hogy mi lesz. A volt barátnőmmel békében váltunk el, mai napig mondhatom hogy barátom, egy percig sem bántam meg egyiket sem.


20F

2017. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!