Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topi40 kérdése:

Szerelmesek vagyunk egymásba, de az útban van valaki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány én elmondtam neki, hogy szeretem és Ő is elmondta, hogy nem pusztán barátként kezel és nem úgy szeretne tudni, mint barát ennél többről van szó. De neki van barátja, akit legfeljebb szünetekben lát, mivel Debrecenbe jár gimnáziumba. Ő pedig heves megyei. Szeretnénk összejönni, valami még is közöttünk áll...

2017. dec. 24. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Istenem ne legyetek mar ilyen eletkeptelenek, ha jobban szeret mint a mostani baratjat akkor szakitani fog vele es osszejon veled, ha meg nem hajlando erre akkor hagyd a fenebe mert csak szorakozik. Beszeljetek meg:D
2017. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Tudod kérdező, az efféle lány, aki nem képes várni a barátjára, az semmire se való. De ez csak egy tanács, szerintem hagyd, csúnya dolog ezt tenni. 16/F
2017. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!