Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek összejönni a csajjal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összejönni a csajjal. Nem tudom mit érzek iránta. Segítség?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,én vagyok a fiú.

A lány az osztálytársam, egyidősek vagyunk. Ő lenne az első barátnőm.

Félek összejönni vele.

Több okból is. Tudni kell rólam, hogy én inkább a jókisfiúk táborát erősítem, szóval nem cigizem sem semmi ilyesmi. A lány pedig szinte szöges ellentétem. Ő cigizik, én nem. Én úgy ahogy figyelek a tanulmányaimra, ő pedig tesz rá nagyban. Engem a szüleim kordában tartanak, meg vagyok nevelve, a viselkedésem szerintem rendben van, tisztelettudó vagyok. Ő ocsmányul beszél, nem érdekli a tettei/szavai súlya.

Nem nagy városban tanulunk, ő itt él én pedig csak ide járok. Olyanokat hallottam róla az itteniektől, hogy szép szóval, könnyű erkölcsű.

Félnék a sok ellentét miatt. Félnék azért mert osztálytársak vagyunk, és mert ilyeneket hallottam róla (aminek sajnos lehet valóságalapja:()

Ez az első fele

A második az, hogy én nekem év elején még be is jött, a viselkedésével taszított el magától, de most meg ő közeledik nagyon feltűnően, aminek őszintén megvallva, örülök is.

Szóval nem tudom mit tegyek, nem akarok sem magamnak, sem neki bánatot&csalódást okozni. Bele merjek vágni? Valaki aki hasonló cipőben járt?



2017. dec. 25. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne gyere vele össze.

Te magad sem vagy biztos hogy mit érzel.

Osztálytárssal pedig nem jó össze jönni...

A viselkedése miatt pedig szerintem nem sokáig tartana a kapcaolat mert lehúzna téged is vagy emiatt veszekednétek sokat hogy te solat tanulsz,stb...

2017. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy sokat tanulok, sőt nem tanulok, csak a főbb dolgokra. Ezt úgy értettem, hogy engem azért érdekel, hogy 3as vagy 2es egy jegy. Szóval nem teszek rá egy lapáttal, ha már alapból rosszul állok. Így gondoltam.

Egyébként én sem vagyok csúnya, annak ellenére, hogy nem vagyok nagy gengszter :DD

2017. dec. 25. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog kosarazni, de majd pár év múlva megbánja, mikor a hozzá hasonló fiúk átejtik párszor. De te akkor már egy normális lánnyal fogsz randizni és túl leszel azon a korszakodon, mikor az ilyen éretlen viselkedésű lányok tetszettek. Én is ilyen lány voltam 15 évesen és ilyen hozzám hasonló lányokkal barátkoztam és nem jöttem volna össze valaki olyannal aki nem hasonló körökben mozog. A barátnőim mind lecsúsztak, kirúgták őket...stb én megváltoztam, már jól tanulok és még mindig bánom, hogy annak idején nem adtam esélyt a normális fiúknak.
2017. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ilyen lány tetszik?

Na mindegy! A szerelem fura.

Ha nagyon akarod akkor megkaphatod ha ő már kezd közeledni feléd. Megtaníthatnád neki hogy ne cigizzen, a szép beszédre aztán minden jó!

Egyébként elég csúnya hogy egy lány így viselkedjen. (Cigi, a beszéde)

De bepróbálkozhatsz nála. Hátha valami összejön és jó sül ki belőle.:)

15/l

2017. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy egy olyan normális lánnyal volt kapcsolatom (nem párjapcsolat) akivel lehetett is volna valami. Ő kihasznált, én béna pedig valahogy nem vettem észre. Azóta nem is nagyon érdeklődtem komolyabban lányok után.

Az pedig nagyon nem igaz, hogy azért érdekel, mert "rossz". Ismerek nála szebb lányt, úgy néz ki mint egy modell, de az első szavánál lerí rola, hogy milyen személyiség is. Szóval, nem azért keltette fel az érdeklődésem, mert rossz

2017. dec. 25. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából adhatsz neki egy esélyt

Megpróbálhatod a jó útra terelni,aztán a többi meg rajta múlik

2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt az akkori magamnak üzenem!

Annál jobb dolog eddig nem történt az életemben, hogy nem hagytam ezt a lányt csak annyiban.

Azóta több mint fél éve együtt vagyunk, jobban megismertem, és minden rossz amit róla hallottam kitaláció. Ehelyett a világ legaranyosabb lánya, legjoszivubb és egyben legodaadobb emberét ismertem meg benne. Megeri küzdeni valami olyasmit amit nagyon szeretsz/szeretnel!

2018. nov. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!