Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akarok lefekudni a baratommal?

Figyelt kérdés
Szoval, a baratom és én 3 honapja vagyunk egyutt, és le akar fekudni velem.Haat de nrmtudom en nem nagyon szeretnék vele mert megcsak 14 eves vagyok es még elég felkeszultnek se érzem magam rá, szoval ja.Csak az a baj hogy én hulye megbeszéltem vele hogy szulinapján fogunk lefekudni ami masfel hónap mulva lesz. Mar elore görcsöl a hasam tőle,ha rá gondolok. Meg már igyis lemondtam mert ugy volt hogy tegnap fekszunk le de én megirtam neki hogy nem vagyok elégge felkeszulve szoval nem szeretném. Erre ő eleggé kiakadt, utanna meg direkt ugy tereli a témát hogy ha nem frkszunk le akkor kinyalhasson. De en eztse nagyon szeretnèm. Multkor meg ugy csinalta h ravegyen hogy azt mondjam h szulinapjan akkor lefekszunk. De nekem ehhez semmi kedvem. Azt mondta nagyon megsertodne ha azt mondanam neki akkor hogy megse nem szeretném. Pedig ez lesz mert en nem szeretnèk vele még lefekudni xd O meg mar tok ravan izgulva hogy milyen jo lesz:/ hogyan mondjam meg neki úgy hogx ne akadjon nagyon ki? Vagy nemtudom mit kene tennem:(
2017. dec. 26. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok semmi pozitívat mondani.

Aki nem érti meg azt, hogy nem vagy felkészülve, az nem szeret igazán.

Tudom, hogy szereted, de ha ő így látja és kellemetle helyzetbe hozott, akkor nincs amit tenni.

2017. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem érti meg hogy nem vagy készen, akkor nem szeret téged eléggé. Ha neki ez ennyire nagy probléma, akkor jobb ha hagyjátok egymást. Komolyan.
2017. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy! Ez a fiú valószínüleg csak ki akar használni. Ha nem érti meg, hogy te ezt nem szeretnés akkor csak meg akar dugni. 3 hónapja jártok és már is szexelni akar, úgy hogy tudja te nem? Micsoda egy mocsok! És ha felcsinál? Akkor majd ott hagy téged egyedül. Hagyd ezt a barmot, még előtted az élet találsz ennél jobbat.
2017. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Arik vagytok nagyon. Hulyenek fog nezni a baratom h tegnap még aztmondtam neki h mehet ma meg már nrm.tudom nekem se kéne ezt csinalnom h hulyitem de en ezt nem szeretnèm
2017. dec. 26. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se feküdj le vele,ha nem akarsz!

Vagy megérti,vagy elmehet melegebb éghajlatra

Ha szeret akkor megérti,ha meg nem,akkor meg nem kár érte

2017. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy nem akarsz, ne húzd az időpontot. Egyébként a barátod hány éves? Ha tovább erőltetné, hagyd ott!
2017. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele lefekudni akkor semmikeppen ne tedd! Az elso egyuttlet mindkettotokrol szol. Az egymasnak valo oromszerzesrol. De ezek szerint o csak magara gondol. Ha ugy erzed nem vagy kesz ra, akkor ha megteszed utolag meg fogod banni es rossz emlek marad utana. Csak akkor tedd meg, ha ugy erzed kesz vagy ra. Ami szerintem a te idodben meg par ev. Ne aggodj. A baratod meg nem szeret igazan ha ez a celja es nem hajlando varni. Ez onzoseg az o reszerol. Nekem is 14 evesen az akkori exem le akart fekudni de nemet mondtam, ami egy bolcs dontes volt. Donts ugy ahogy jonak latod es ne hagyd hogy o dontson helyetted. Remelem segitettem es bocsanat az ekezetek miatt.

16/L

2017. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem a korábbi válaszolókkal. Egy igazi úriember nem sürget, nem türelmetlen. Ne foglalkozz azzal, hogy hülyének fog e nézni amiatt hogy tegnap még mást mondtál. Ez tényleg egy olyan dolog, ami lelki előkészületeket igényel. Ha gyomorgörccsel mész oda, akkor te sem fogod élvezni és lehet hogy később meg is bánnád, hogy nem olyannal voltál aki megérdemelt volna téged.
2017. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne mi befolyasoljunk teged mert akk ugyan olyanok vagyunk csak mint a baratod. Te magad dontsd el. Te nalad meg nem alakult ki a sexualis vonzalom . tehat egy 12 eves kis fiu illene hozzad. De mondom te dontsd el mit akarsz ne a mi szavunk legyen a mervado. Amugy a sex nem ol meg nem attol lesz rossabb vagy jobb az eleted. Ha csak a sexen mulna minden akkor sok ember boldog lenne..
2017. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de aki a szexet sürgeti,erőlteti vagy zsarol vele az egyszerűen nem szeret, hanem csak birtokolni akar és trófeát szedni. Ennél te sokkal többet érsz. Az ösztöneid jelzik, hogy még nem lenne oké a dolog, hallgasd meg őket, mert igazat mondanak. Ez a srác nem férfi, nem igazi szerelmes, hanem egy tini kamasz tele hormonokkal és kefélni akar, ennyi. Neked sokkal jobb kell, hidd el. Aki igazán és egészen szeret, rajong érted és megérti, ha valamit nem szeretnél még. Ilyen egy igazi srác szerintem.
2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!