Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nincsenek velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincsenek velem egyidős helyes kedves fiúk?

Figyelt kérdés

Mármint nincs senki aki tetszik vagy bejön és egyedül érzem magam.



14/l



2017. dec. 26. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Járj idősebbekkel. Pl. 17-18 évesekkel.

Sokkal érettebbek a 14 éves srácoknál.

2017. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Hát van olyan 17-18 éves srác aki néha érettlenebb a egy 14 évesnél is de ez részben szerencsén is múlik beszélgess több fiúval is hátha valamelyik megtetszik. Sok sikert!

14/f

2017. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudok egy párat akik kedvesek meg annyi idősek mint te én 15 éves vagyok csak hozzám messze laknak:( L
2017. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az itteni 17-18 évesek olyan bekerültek h nm tudnak ránézni egy 14 évesre:(
2017. dec. 26. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
*bekebzeltek
2017. dec. 26. 20:50
 6/8 Lililili16 ***** válasza:

Akkor keress alsóbb évfolyamokról mondjuk aki egy osztállyal alattad jár.Engem régebben nem is érdekeltek kik lehetnek a fiatalabbak de rájöttem hogy tök jófej srácok :)

16/L

2017. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Most velem is ugyanez van,viszont nem hinném hogy bármit is kéne tenned.Szerintem várj és majd rad talal egy srác tuti.Ha most még csak 14 éves vagy ,akkor majd gimiben hátha több választék lesz vagy na érted 😂Addig is koncentrálhatsz a tanulásra és hogy bejuss álmaid sulijaba.Majd új embereket ismerhetsz meg,bulizhatsz (nem feltétlenül hatalmas bulikra gondolok),és a gimis sracok legtobbje normálisan néz ki.Es akkor egyidősek is lesznek veled (evfolyamtarsak).
2017. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van!Köszi.
2017. dec. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!