Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi az amit egy fiú szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit egy fiú szeret csók közben?

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítségeteket hogy mi az amit egy fiú szeret ha a lány csinálja vele csók közben? (Vadul bánik vele, gyengéden stb)

2017. dec. 26. 22:35
 1/5 Modeler ***** válasza:

Egymásra hangolódás után legjobb lenne ha nem rugnád tökön nagy vadságodban :D

Simogasd a hátát...

2017. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyengéden, simogasd a hátát, a vállát vagy a karját.
2017. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon egyénfüggő. De ha már nagyon benne vagytok, esetleg finoman beleharaphatsz a fülcimpájába, nagyon finoman az orroddal közben belefújsz a fülébe. Nyakpuszi tipik dolog srácoknál.

Ha csak csók, akkor szerintem ha már szenvedéllyel csinálod, az már jó. Sok lány ott cseszi el, hogy alig nyitják ki a szájukat vagy csak tartják és alig mozgatják, nem is értem.

Amúgy lány vagyok, de csókolóztam már több lánnyal is (biszex vagyok) , és ezek itt a tapasztalataim. :D

Szóval vedd ki a részed a mókából. Szerintem ha beleharapsz finoman az ajkába azzal rosszat tuti nem csinálsz. Bár találkoztam már olyannak, aki ezt nem szerette, szval kísérletezz és figyeld a reakciókat. A lényeg, hogy maradjon természetes és nem mesterkélt.

20/L

2017. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2017. dec. 26. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

En azt szeretem ha kozben megfogja az arcom vagy atolel

16F

2017. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!