Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szilveszteri csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri csók?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt töltöm a szilvesztert egy sráccal, akivel csók még nem volt, csak arcra puszi, ölelés, stb..

Kettesben, náluk, esetleg a szülei lesznek még ott.

Nagyon szeretném ha éjfélkor megcsókolna, de direktbe nem akarom neki mondani, és kelletni sem akarom magam, tehát semmi csinos ruhára, sminkre nem gondoltam.

Hogy tudnám mégis rávezetni, hogy megcsókoljon? Ő is akarja, ebben biztos vagyok, de jó lenne ha most jönne majd el "a pillanat".

Arra gondoltam, hogy nem csinálok semmit, és ha éjfélkor látom hogy nem áll szándékában megcsókolni, akkor megteszem én, vagy csak megkérdezem hogy nem csókol-e meg.

Szerintetek mi lenne a legjobb ötlet? Esetleg tapasztalatok?

Köszi a válaszokat!!


17l, 17f



2017. dec. 28. 20:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha látod rajta, hogy ő sem ódzkodik a dologtól, szerintem nincs mitől félned. Ha nem akarsz beszélni, szuggeráld az ajkát, vagy csókold meg te. Az talán jobb is, mintha szimplán megkérnéd, de ha különböző célzásokkal rávezeted, az is izgalmas szituáció tud lenni.:3 Biztosan érteni fogja a célzást, ha ügyesen csinálod. Sok sikert!^^
2017. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne kérdezd meg tőle, annál gázabb nincs.

Lehet,hogy meg fog csókolni, de ne azt várd,hogy pontban éjfélkor. Ez olyannyira egyéni igény,hogy fix,hogy erre nem fog gondolni.

2017. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

És mik lehetnek ezek a rávezető jelek az ajka szuggerálásán kívül?

2017. dec. 28. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem puhapöts, akkor megteszi. Ha meg az, akkor nem értem, mit akarsz tőle. Ahogy azt sem, miért nem férsz a bőrödbe 17 évesen...
2017. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy érted hogy nem férek a bőrömbe? Már 3 éve ismerjük egymást, és egy éve tetszünk egymásnak. Azt hiszem egy csók azért beleférne ennyi évesen, nem lefeküdni akarok vele.

És ha olvasgatsz kicsit az oldalon, 14 évesek kérdezgetnek a szexről, képzelem akkor mit csinálsz, hívod a rendőrséget?

2017. dec. 28. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha 1 éve nem lép semmit, akkor te kifogtál egy fiú testbe bújt kislányt. Tényleg ez kell neked, csak mert tetszik?
2017. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Miért vagytok bunkók? Az én barátom is nagyon kis félős volt elsőre, mégis vele vesztettem el végül a szüzességem, semmi baj nincs azzal, ha izgul, de ha tényleg úgy érzed, hogy szeretné már, akkor meg fogja tenni maga az első komolyabb lépést, nincs ezen miért aggodalmaskodni.
2017. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, teljesen egyetértek! Sokaknak fura, milyen sok ideje "húzzuk egymás agyát", de inkább ez mint elsietni. Ráadasul haverságból indult az egész, ezért nem is lehet nagyin elkülöníteni, mióta randizgatunk. És hát különben is, hova rohanok?
2017. dec. 28. 23:00
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon*
2017. dec. 28. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#7: Azaz, légy büszke rá,hogy Tini kislányként megdugtak. Bravó
2017. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!