Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakítsam a számat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsam a számat egy csóknál?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, megismerkedtem az első barátnőmmel, de még nem csókolóztam, és nem tudom hogy nézzen ki az ajkam. Nyissam ki vagy ne? stb stb.

2017. dec. 28. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor felé hajolsz nyisd ki a szádat.
2017. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyhén nyisd ki a szádat és érintsd az övéhez. Végülis az első csók szerintem olyan, mint egy puszi, csak pár másodperccel hosszabb ideig tart. Ilyenkor az ember kicsit még bizonytalanabb és ez teljesen rendben is van..
2017. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés, lol.
2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel 13 éves vagy, és mivel ilyen kérdéseket írsz ki, szerintem sehogy se alakítsd a szádat csók közben. Használd inkább evésre. Vagy beszédre. Vagy szopásra (na jó, arra pláne ne). Vagy arra, hogy gyakorolj egy barbibabán.
2017. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1, 2. Köszönöm :)

3. 4. Nem az őskorban élünk hogy ne tudjam jól érezni magamat, ha már megvagytok 30+ ok oké, ha nemtudtok kötekedésen kívül egy segítség kérésre alkalmas oldalon mást csinálni akkor viszlát, ha meg még 30 alatt, akkor szerintem meg se szólaljatok mert rengeteg olyan fiatal van 18 év alatt, aki a 20-30 as korosztálynál értelmesebb. Van egy csaj tetszik, voltam már vele 2 randin és ennyi. Nem nektek való a gyakorikérdés ha nem tudtok másoknak segíteni, lúzerek.

2017. dec. 28. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan? Lúzerek? Ezt idegen emberekre, akik leírták a véleményüket? Tudod, a gyik nem feltétlen segítésre van, hanem vélemények kinyílvánitására is. Mi leírtuk a véleményünket. Hogy jössz te ahhoz, hogy lúzernek nevezz másokat? Szerintem az az igazi vesztes, aki ilyet tesz, és annak nem való gyik, aki nem képes elfogadni a kritikát. Tőlem csinálsz amit akarsz, veszítsd el a szüzességed 15 évesen, legyél olyan, mint mindenki ebben az elb*szott világban, nem kell törődni az ilyen régimódi "lúzerekkel". Gratulálok.
2017. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, és azt elfelejtettem, hogy te nem hogy egy 20-30 évesnél nem vagy érettebb, de a 10 éves öcsém normálisabb nálad.
2017. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amit te leírtál az nem véleménykifejtés, hanem tömény rossz szándék.

Mellesleg, ebből látva amit leírtál, és ahogyan leírtad, látszik hogy csak a szád jár a hazugságokkal, mert már a fogalmazásunkból kiderült, hogy én 13 évesen intelligensebb vagyok mint te.

Ahogy írsz, és ahogy megnyilvánulsz szimpla destrkutív viselkedés, kb alja nép. Gratu <3

2017. dec. 29. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Látszik,hogy nagyot akartál mondani!

De azért az döntsd már el,hogy a lánnyal randizni voltál kétszer, vagy pedig a barátnőd.

2017. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol látsz benne rossz szándékot, ohh, te mindent tudó intelligens tökéletesség? És mi is a baj a fogalmazásommal, mitől lesz a tied fényévekkel jobb? Tudod, az egó nem egyenlő az intelligenciával, sőt. Egy inetlligens ember nem fitogtatja a magas IQ-ját, nem fényezi magát, mert tisztában van a képességeivel, és nincs szüksége arra, hogy hencegjen. Továbbá javaslom, hogy keress rá a "destruktív" szó jelentésére, és ha még mindig azt gondolod, hogy destruktív a viselkedésem, akkor menthetetlen vagy. Az "alja nép" kifejezést meg azzal nyertem el, hogy lemerészeltem írni, hogy milyen udorító világban élünk, és a te döntésed, hogy részt akarsz -e venni benne? Neked egy atyai pofon kéne, egyből kisebb lenne az arcod. Mert az az egyedüli testrészed, ami nagy, véleményem szerint. Arról ne is beszéljünk, hogy ilyen hangnemben ugatni egy lánynak... "Gratu <3"
2017. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!