Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókolózáskor hogy szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózáskor hogy szokott lenni? Nem kellemetlen, mikor átdugják egymás nyelvét a másik szájába? Vagy mikor még csak egyik, a 2-ből az 1. dugja át? Az nem rossz? Azért eléggé belemegy a másik személyes terébe. (Mindkét fél esetére is lehet gondolni)

Figyelt kérdés

Vagy egyszerre nyitják az emberek a szemüket, és egyik alul, másik felül? Vagy amikor az egyik már nyújtja a nyelvét, akkor a másik direkt, befogadóan kinyitja előre a száját? Ő is nyújtja párhuzamosan, a másik féllel egyszerre, vagy ő csak azután engedi át, miután a másik már benne van? És várja, hogy a másik beledugja a szájába a nyelvét, és akkor amikor már érzi, hogy a másik átdugta, akkor konstatálja, hogy "most tényleg akar velem csókolózni!" ? Mármint, egyszerre kezdenek el hajolni, azt tudom, mert ott van a varázslat, de a nyelvüket akkor a végén egyszerre nyújtják ki, amikor már találkoztak középen? És ezt megérzik, mert ráhangolódtak a másikra, hogy a másik nyújtja fölül, akkor ők alul? Vagy oldalról esetleg mind a ketten? Szóval nem zavaró, amikor még csak az egyik dugta át a nyelvét a másik szájába? Vagy nem lesz ott hely két nyelvnek, és a másiknak a nyelve automatikusan átkerül már a helyéről a másiknak a szájába? Volt már, hogy kínosan érintett benneteket egy olyan ember csókkezdeményezése, akiért amúgy odavoltatok? És ha valaki pl beijed, és hirtelen nem tud azzal mit kezdeni, ha ott van a másiknak a nyelve az ő szájában, és elrántja magát, mert bátortalan? Hogy nem hiszi el magáról, hogy ő kellhet/ kellene valakinek, és akkor ezért megfutamodik, akkor az hazavágja már a párkapcsolatot, és nem lesz több esély? De azért ha már így alakult, akkor legalább második esély az biztos van, amikor már a másik is késznek érzi magát. Ezek most csak fölvetődtek bennem, kíváncsi vagyok. Itt nagyon bátornak kell amúgy lenni csóknál, ugye? Hogy elhiggyük, hogy a másik szeret, és mi is ilyen formában kifejezésre juttassuk a szeretetünket a másik iránt. Azt ezen az oldalon olvastam egyszer, hogy ne olyan legyen a nyelvünk, mint egy vergődő hal, hanem , mint egy játékos kiscica , aki kergeti a másikat, vagy nemtom, itt asszem, már két külön kommentet egybe vettem, vagy a másik felét már én tettem hozzá, nem is tudom; de előtte? Előtte még mikor kezdődik a csók, az nem zavaró? Meg amúgy zavarban szokott lenni mind a két fél, nem? És örülni szokott a másik mindenképpen, amikor az egyik átdugja a nyelvét, vagy esetleg mind a ketten átdugják egyszerre? Meg kéne még egy kis statisztika:) Hogy akik itt a kommentelők között csókolóztak már, annak hány első csók sikerült jól? Esetleg akinek az is emlékezetes volt, leírhatja a másodikat is, meg írhat a többiről is, ha tud, és van kedve.:) És szóval tényleg nagyon fontos, hogy a másik mindig örül-e, egyszerre történik-e a nyelvátdugás. Az egészről kérlek, hogy élményeket is, meg mindent leírhattok, ami eszetekbe jut, és megosztanátok. Mert még sohasem csókolóztam, de most úgy érzem, lesz valami egy fiúval. Nem tini vagyok már (20 elmúltam), másik kategóriában kicsit tartok tőle, hogy szétoltanának, de még nem volt párkapcsolatom, még nem csókolóztam.

Nagyon köszi minden segítséget, minden infót, hálás leszek értük!! Én egyébként tudok szeretni, szóval a másik imádása nálam nem akadály, mielőtt valaki azt hinné. Csak kíváncsi vagyok tényleg, hogy mennyire fura, vagy hogy mennyire negatív -és mennyire pozitív; és mennyire zavaró, a komfortérzetet mennyire birizgálja meg, stb.

Tényleg nagyon köszönöm, ha írtok!



2017. dec. 28. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Te megírtad az első smárolásról szóló statisztikakönyvet😂 Ne stresszelj ezen! Majd ha megtörténik, a párod nem kezd el matekozni, hogy hány fokos szöget zár be a szemetek és az állatok közti távolság. Mindenképpen élvezni fogod! Te csak tedd azt amit ő!😝
2017. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, okés, köszönöm,de azért még érdekelnének másféle tapasztalatok is:) De akkor neked okés volt, akkor jól van, ennek örülök:) Remélem nálunk is magától értetődő lesz majd, hogy hogyan is kell ezt:)
2017. dec. 28. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésmaraton a javából! :D


De lényegében: egy jó smárolásnál ez mind összejön.

Annyi az egész, hogy kezdődjön szájrapuszival, aztán a többi meg majd jön magától :).

2017. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


[Amúgy,a kifejtés első sorában lehet,hogy szájukat akartam írni szemüket helyett:)]

2017. dec. 28. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh nem semmi kis kérdésözön. Nyugodj meg a partnered majd irányít és semmi gond nem lesz. Én is tartottam az elsőtől de ne izgulj egyáltalán nem kellemetlen sőt nagyon is kellemes és egészen feltüzelő tud lenni. Majd minden alakul nem lehet előre tervezni de hidd el ott akkor tudni fogod mit csinálj csak add át magad az érzéseknek! És mindent bele!
2017. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. dec. 28. 23:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez iszonyat cuki! :D amúgy tényleg no para, a partnered irányít, s a helyzetben majd megszűnik minden körülöttetek és nem jut eszedbe ilyesmin stresszelni. :) ez amolyan magától értetődő dolog lesz.
2017. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el, ez majd jön magától. Nemrég volt egy barátom, tőle kaptam az első csókomat, és az első nyelvest is, pedig ebben mindketten teljesen tapasztalatlanok voltunk. Együtt jöttünk rá hogy is jó ez, de eleinte ő irányított, noha ő se teljesen tudta hogy is kéne, csak csinálta. És ez így volt jó! Ez tényleg magától jön, nem kell rástresszelni :)

2017. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm!:) Mentek a zöldek! :)
2017. dec. 29. 15:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg visszatévednél egyszer a kérdésedhez...:) nekem nagyon szimpi lettél a kis regényed után, tetszik, hogy ilyen túlbuzgó vagy. :D nekem az első csókom rémes volt, a gyerek az ajkaival semmit nem csinált, a nyelvét meg időnként a számba dugta, mint egy botot...pfuj. Aztán a második barátommal már sokkal jobb volt a helyzet (már amíg szerettük egymást). De őszintén megmondom, én nem szeretem annyira a nyelvezést. Sokkal többre tudom értékelni csak az ajkakat.
2018. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!