Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy 17 évesen még semmilyen tapasztalatom nem volt fiúkkal?

Figyelt kérdés
Még nem is csókolóztam soha és senki annyira nem is közelített felém. Nem értem, hogy miért, hiszen nem tartom magam csúnyának (és mások se), ápolt vagyok és értelmes (ha szabad ilyet mondani), az iskolában jól teljesítek, nincsenek önértékelési problémáim, sőt elég határozott is vagyok, de mégsem mutatott senki különösebb érdeklődést irántam. Ez miért lehet?

2017. dec. 30. 22:37
 1/9 anonim válasza:
0%
Mert nem nézik belőled hogy homokos vagy. Öcsém.
2017. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDD Lány vagyok
2017. dec. 30. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát én szívesen ismerkednék veled csak elhajtanál a picsba 😂
2017. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodj meg. 17 évesen nekem sem volt semmilyen tapasztalatom srácokkal, tök idegen volt az egész számomra. Aztán most 18 évesen minden történt velem. Igaz kapcsolatom még nem volt, de van egy pár élményem. Szóval ne aggódj. Úgy fog jönni, hogy nem is számítasz rá.
2017. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt? XD
2017. dec. 30. 23:11
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi a nyugtatást :D

Ezek szerint nem vagyok egyedül

2017. dec. 30. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
be kapod es kapsz tapasztalatot. ;)
2017. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ettől jobban érzed magad akkor elmondom hogy 19 éves fiú vagyok és nekem se volt még barátnőm... Amúgy szerintem nem az a gáz, hogy 17 évesen nem volt kapcsolatod, hanem az akinek ennyi idősen volt 5 is.. Ne kapkodd el, nem az a dicsőség hogy minél több legyen. Olyannal legyél aki tényleg szeret. Nem kell elk#rvulni azért mert más az ;)
2017. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló válaszán látszik hogy az ilyen sok hülyének milyen lányra van igény.. és csak ilyen csajok vannak kb, na ezért nem kell nekem semmi tapasztalat :D

F

2018. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!