Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok a Szilvesztert csajos pizsipartival/pasis sörözéssel töltené ahelyett hogy veletek lenne?

Figyelt kérdés
Elterveztem mindent,jó kis programot csináltam,elterveztem hogy kettesben legyünk szóval ne jöjjön senki,illetve én is kapásból visszamondtam minden meghívást. Már a szemem előtt lebegett hogy éjfélkor csókolózunk erre tegnap benyögi hogy van jobb programja és mikor megkérdeztem hogy miért nem mondta előbb kinevetett,én meg majdnem elsírtam magam hogy "van jobb programja nálam",ráadásul pont ma.

#szex #szilveszter #Újév #jogosan akadtam e ki #összehányva jön ma is haza beleborulva a kaktuszokba
2017. dec. 31. 17:46
1 2
 1/11 Zoli780806 ***** válasza:
82%
Persze. dobd ki.
2017. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez a csaj semmibe sem néz téged. Lapát!
2017. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki, legjobb visszavágás az lenne, ha éjfélkor írnád neki, hogy vége. :D Tényleg nem ér semmit, ha így beszél veled. :) Gyorsan kérdezd végig a baráti köröd, hogy van-e még férőhely számodra (persze csak ha szeretnél bulizni, de nem kötelező :D).
2017. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan nekem adtok igazat vagy csak azért mert én vagyok a kérdező? Mindenesetre nagyon jól esik,köszönöm!! <3 Van még valaki aki egyedül tölti így az éjszakát? :(
2017. dec. 31. 17:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmi kedvem ezek után bulizni
2017. dec. 31. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok, tényleg neked adok igazat, nagyon bunkó a barátod/barátnőd, semmi sem jogosítja fel rá az embert, hogy így beszéljen a párjával. :)

Én is egyedül töltöm az estét, bár én csak szimplán azért, mert nem szeretek társaságban lenni. :D

Ha kell valaki akinek beszélni szeretnél erről, vagy anonim támaszra van szükséged akkor írj nyugodtan. :)

2017. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

A #3-as véleményét adom, de megakadt a szemem valamin...

Mik ezek a kulcsszavak? xD

Legfőképp ez:

"összehányva jön ma is haza beleborulva a kaktuszokba"

Hangosan felröhögtem amikor elolvastam... :DDD

Amúgy karma... (ha nem tudod mi az, nézz utána)

2017. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Van mersze a saját életét élni, hát ez tényleg felháborító... (nem)
2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meloban betegen lazasan :((( egyedul
2017. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóltál neki előre a terveidrol? Ha igen, akkor iszonyat nagy bunkosag volt tőle. Ha nem, akkor sajnos azt kell mondjam, te is hibás vagy részben, mivel ha nem tudott róla, miert ne beszélhetett volna meg egy bulit? Ki tudja, lehet, azt hitte, hogy te is megbeszéltél valamit a legjobb barátaiddal, es nem akart egyedül lenni.


Mindegy, ezektől függetlenül en megis szemetsegnek latom, hogy miután tudja, hogy mennyi mindent megtettel az estéért, megis buliba megy. Szerintem jogosan haragszol.

2017. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!