Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni a plátói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a plátói szerelem ellen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már lassan két éve bejön nekem viszont csak nagyon ritkán látom. A gond ott kezdődik hogy ezt a személyt felruháztam különféle tulajdonságokkal a hónapok folyamán így megteremtve számomra az "ideált". A dolog odáig fajult hogy már nehezen nyitok más srácok fele mert mindenkit hozzá hasonlítok. Ennél a fiúnál pedig nem szeretnék kezdeményezni mert tudom hogy csalódott leszek ha meg csak nem is hasonlít a fejemben kreált személyhez. Nem tudom hogyan felejthetném el. Hogyan lehet ezen túllépni?

Akit érdekel több ezzel kapcsolatban és tud segíteni annak írok privátban.

17/l



2018. jan. 1. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Írhatsz nyugodtan privátot.


Körülbelül 4 evig szenvedtem én is ebben addig amíg, nagyon nehezen, de sikerült túllépnem. 😌

2018. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nyugodtan írhatsz privátban!
2018. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Igazából 2 módon felejtheted el:

1. Odamész hozzá és megismered. Miért félsz attól, hogy csalódni fogsz? Hiszen pont az a célod, hogy elfelejtsd! Hidd el, ha megismernéd milyen valójában, egyből kiábrándulnál! Ha pedig mégis tetszene a valódi személyisége, akár még össze is jöhetnétek!

2. Hagyd hadd szeresd, idővel majd lesz más, aki érdekelni fog. Én 3 évig szerettem így egy fiút, sosem beszéltem vele, csak szemeztünk. Aztán elkezdtek más pasik érdekelni :)

2018. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatlak, ha gondolod.
2018. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3. valoszolonak igazat kell h adjam.

Miért nem ismerkedsz vele? Lehet h pont ő az ideálod, de valóságban meg egy seg.gfej? Ha igy van, akkor el tudod felejteni. Próbáld meg beszélni vele, és hogy kapj választ arról amiért nem tudsz magadnak válaszolni!

Másik: Ha te úgy gondolod h ő egy se.ggfej, mert nem szólitott le, és aztán kiderül, hogy félénk, sosem volt barátnője, és arany szíve van... Utána meg fogod bánni, mert rosszul döntötted el...

Gondolkodj egy kicsit...

2018. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, dumálj vele, és kiderül, milyen! Hátha összejöttök, de ha meg nem , segít kiverni a fejedből. -ha nem olyan, mint az álomképed. Azt kész. De mondjuk nem tudom, mi van pl, ha te végülis bejönnél neki, de ő miután megismerted, már nem akarnál tőle semmit? :D Na jó, ez már csak érdekesség -képpen volt:) Meg amúgyis lehet, hogy foglalt, csak nem oda jár a barátnője:D Meg amúgy nem véletlenül vonz, és hogyha te aranyosnak , meg jószívűnek látod a kisugárzásából, meg a tekintetéből, és külsőleg is bejön, az sem véletlenül van!:) Szóval szerintem nyugodtan próbálkozz be nála!:) Adj magatoknak egy esélyt, lehet, hogy meglepnéd, de lehet, hogy végeredményben tökre örülne neki, hogyha leszólítanád:D Úgy is lehet, hogy pl megkéred egyik barátnődet, hogy mutasson be őneki téged; szóval együtt odamentek, félrehívjátok a srácot, aki a kiszemelted, hogy ne ott vigyorogjanak a haverjai, mert alapból is zavarban lennél:D; szóval barátnőd mondja: "Hellósztok, hogy smint? És akkor ránéz a kiszemeltedre és mondja "Lenne egy perced? Ha bólint, akkor "Arrébb mehetnénk egy picit?" És akkor arrébb mentek, és akkor mondja megint a barinőd, hogy "Ő itt Xyka, nagyon jó barátnőm, egy nagyon kedves, aranyos, szeretre méltó lány", és akkor utána már ő is otthagy titeket; és közben végig kedvesen mosolyog amúgy; te meg amilyen sokkban leszel , tök mindegy, milyen arcot vág:D A barinőd pedig vághat huncut arcot is:D:D:D Énszerintem ez működhet, de én még nem próbáltam, amúgy a szöveget is csak most dobtam össze, de kb szerintem ennyi lenne, ezzel pontosan is működhetne:)
2018. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*amúgy,hogyha utána nem is járnál vele, legalább barátok lehetnétek :D
2018. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*, tök mindegy, milyen arcot vágsz:D

Csak akkor kellene még valamilyen téma is, hogy ne ott álljatok kukán:) De lehetséges, hogy annyi is elég pl kezdésnek, hogy azon tűnődtél, hogy lenne-e kedve esetleg ismerkedni. De még azutánra is kéne valami. Bemutatkozhatsz teljes névvel, osztállyal pl. Utána nem tom, légy kreatív:D:D:D Esetleg kérdezd meg, hogy milyen zenét szeret, utána ha nem ismered a kedvenc bandáit akiket hallgat, akkor kérdezd meg, hogy és ők milyen stílusban játszanak, hogyha előtte még nem hangzott el; vagy esetleg ha randira akarod hívni, nem annyira jó ötlet a mozi, de mikor járt utoljára moziban, bár ez a kérdés akkor még talán túl korai, és lehet, hogy vájkálós is túlságosan a privát magánéletében, szóval ezt még inkább nem tudom, csak ha úgy adja a szituáció, szövegkörnyezet, ezt inkább lehet, hogy csak akkor kéne, mert amúgy meg nemnagyon ; azt nemtom. Jelöljétek be egymást fészen, ha fennvagytok , nemtom, miket lehet, én nem nagyon szoktam tényleg ilyeneket csinálni:D XDDD De azért az eleje az szerintem hatásos tudna lenni, csak utána még tudni kéne vele miről beszélgetni:D És én nem tudom, miről tud egy fiú egy lánnyal, meg úgy egyébként általánosságban ember az emberrel:)

2018. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, mintha én írtam volna ki a kérdést. Ugyanígy vagyok. Lassan két éve, szintén. Olyan tulajdonságokkal ruháztam fel, amik lehet hogy nem is ő... csak ő egy picit híresebb, és van báránője. Ez az akadálya annak, hogy nem ismerem meg. De neked van esélyed! Ismerd meg! Sosem tudhatod.. ha nem teszed, jogos a: mi lett volna, ha...

Sok sikert, ha mar nekem nem jött össze.

UI. Tudom, picit durva, de örülök hogy nem vagyok egyedül... 4 év?? Akkor én a 2 évemmel nem is panaszkodom.. azt hittem beteges, és már túl hosszúra nyúlt, de ezek szerint még a 4 év is "egészséges"? Remélem túljutunk valahogy.. viszonzatlan szerelem a legrosszabb..


16/l

2018. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!