Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha felek attol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha felek attol hogy o nem szeret?

Figyelt kérdés
Kb hat eve ismertem meg egy sracot a szuleim barati tarsasagabol, egy ket evig meg csak baratok voltunk aztan kezdtem egyre jobban beleszeretni. A gond hogy harom es fel, majdnem negy ev van koztunk,es hat mar kemeny negy eve nagyon nagyon szeretem es nemtudom elfelejteni. Talan azert van mert mikor egyutt bulizunk folyton olelget es majdnem hogy ramnyomul de masnap mintha semmi sem tortent volna.:( sosem beszeltunk meg errol vele es nagyon nem is merem megemliteni a kettonk kapcsolatat ugyanis felek hogy o mast szeret vagy ilyesmi:((en 16 vagyok o 19) szerintetek van eselyem nala/elmondjam neki? Vagy inkabb hagyjam?
2018. jan. 2. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jó barátok vagytok, akkor megkérdezheted, hogy tetszik-e neki valaki. Ebből aztán lehet egy egész beszélgetést levezetni s megkérdezheted tőle. ☺️

Sok sikert!

2018. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!