Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy nagyon felénk, eleg antiszociális srácról van szó, az fogott meg benne, hogy más mint a többi, nem az a tipikus “menő arc”, aki azonnal megtetszik, hanem jobban megismered es rájössz, hogy a magába forduló, szomorú fiu külső alatt egy iszonyat rendes, aranyos es vicces fiu rejtőzik. Kissé elkalandoztam, bocs. :)


Szóval Mostanában sokszor beszélünk, mindig en keresem meg (ez lehet annak a jele, hogy nem tetszem neki, de mivel nincs önbizalma es senkivel se szokott nagyon beszelni... reménykedem.). Mikor beszelek vele, nem mer a szemembe nézni, csak nagyon ritkán es hulye poénokat süt el. Egyszer kert tőlem egy zsepit, aztán mondtam, hogy Spanyolországból van még nyárról (nem menozni akartam ezzel, csak nem tudtam mar, mit mondjak neki), ő meg erre mondta, hogy ebbe akkor ő nem fújja ki az orrát, mert ez értékes, aztán ráírta, hogy tőlem kapta, es hogy az ára egymillió dollár... Es azóta is magánál tartja. :)


Tudom, elso hallásra fura fiúnak tartjátok, de ha ugy ismernétek, mint en, akkor máris megváltozna a vélemény. :)


Szerintetek tetszhetek neki? :3

Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 5. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Johet az 1 milliooooo dollaros valasz!!!:



-Fa** se tudja :)

2018. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy igen, tetszel neki, csak mivel félénk, nem mer kezdeményezni. Idővel hidd el, valamit csak fog majd lépni, ha fontos vagy számára. :)

Úgy irigyellek, nekem meg az a tipikus menő fiú jön be, aki minden lány osztálytársam álma. Engem pedig sosem fog észre venni, valamiért azt sejtem. :(

2018. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!