Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbáljam a lány osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsesz96 kérdése:

Megpróbáljam a lány osztálytársamnál?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a lány osztálytársam.Megszeretném próbálni nála. A nyáron szakított a barátjával,aki szintén osztálytársam. Most úgy hallottam tetszik neki valaki az évfolyamból.


Mit tegyek? Várjak?



2018. jan. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor deritsd ki h ki jon be neki. Ne probalkozz ameg nem tudod es ha joba vagy a volt baratjaval akkor add fel! Ne bants meg embereket
2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Szerintem osztálytárssal nem jó kezdeni mert ha szakítotok és esetleg csúnyán váltok el akkor kínos lesz utána hogy még pár évig találkoztok minden nap.Ha nagyon tetszik kezdeményezz nála nyugodtan de én nem ajánlom

2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én kétszer is megszegtem, hogy osztálytárssal ne járjak. Szerintem jól döntöttem, akivel szakítottam, kultúrált emberek módjára váltunk el, és elfogadtuk hogy a másik már más utakon jár. A másodikkal pedig most is együtt vagyok.
2018. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jó osztálytárssal összejönni.
2018. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!