Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen ellentétek mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ellentétek mellett lehetne jövője a kapcsolatunknak? 16f

Figyelt kérdés

A barátnőm is 16 éves.

Én nagyon féltékeny tudok lenni, meg tudok fojtani a szeretetemmel. Szeretek gondoskodni a páromról, tisztelettel vagyok felé. Mindig a kedvében járok annak, aki iránt érzek valamit.

Ez eddig én voltam, most jön a barátnőm. Ő semmit sem vesz komolyan. Viccként fog fel mindent. Ha mondanak neki valami személyeset (pl, de jó s3gged van) ő letudja annyival, hogy tudom. Sok fiúval beszélget, éy bevallom, felkelt bennem némi kételyt. Ő iszik, cigizik míg én nagy ritkán iszom, akkor is nagyon közeli barátokkal. Engem érdekelnek a jegyeim és úgy ahogy figyelek is rá,míg őt cseppet sem.

Szerintetek ennyi ellentét mellett megférünk egymás mellett?



2018. jan. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az egészből az jön le hogy te komoly vagy való sgy kapcsolat neked, ő komolytalan neki még nem való. Plusz a bizalom eléggé kéne.
2018. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon aligha.
2018. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én általában hiszek az ellentétek vonzák egymást elméletben, de ti tényleg nagyon mások vagytok és mást is akartok, ez még sok konfliktust fog szülni. Szerintem ő kényelmesen elvan a kapcsolatban, viszont téged folyamatosan gyötörni fog a kétely és nyomaszt majd téged, hogy ennyire más típusokat vagytok.
2018. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy gáz lehet, ha nem vele beszéled meg, hanem a gyakorin...

Üljetek le, beszéld meg vele, mert a kommunikáció fontos része egy kapcsolatnak. Ha nem akar vagy el akarja viccelni, akkor határozottan ültesd le eléd és közöld vele, hogy ez neked fontos és tisztázni akarod.

Mellesleg a " de jó segged van " inkább paraszt mint személyes, bár ha egy hacer mondja, akkor én is viccként fogom fel, ha egy idegen, akkor eltűnök, ha pedig a barátom mondaná ezekkel a szavakkal, akkor pofán basznám, hogy normálisan közölje velem ha tetszem neki, ne alpárian ;)

2018. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A tisztelet és a féltékenység, hogy fér meg egymás mellett? sehogy:"tisztellek téged, de biztos, hogy azonnal félre mennél és hazudoznál, ha nem tartalak szem előtt!" te sem vagy még alkalmas komoly kapcsolatra. a kiscsaj lehet, hogy dilis egy kicsit, de legalább nem mártír, és nem álszent
2018. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló!

Azt írtam, hogy nagyon féltékeny tudok lenni, nem pedig azt, hogy nem hagyom beszélgetni más emberekkel. Szerintem igenis megfér a tisztelet és a féltékenység egymás mellett.

Egyébként, ha eljutnánk odáig, hogy már nagyon féltékeny legyek, az sem úgy nyilvánulna meg, hogy tiltok neki mindent, hanem hogy csendben megsértődöm, vegye észre magát. Lehet, hogy ez nem jó, de ismerem magam, és tudom, ha szeret elvisel.

2018. jan. 12. 18:22
 7/7 anonim válasza:
#5 vagyok, megpróbálom neked levezetni, mire gondoltam:van egy párom, akire felnézek, mert erős jellem, és és rengeteg jó tulajdonsága van, ez azt jelenti, hogy tisztelem őt. és mert erős jellemnek tartom, és intelligensnek, nem félek elmondani neki, ha valami nem tetszik. Ha ehelyett idegeneknek panaszkodnék rá,úgyh. a saját hibáimat mindeközben lekicsinyíteném, az álszent dolog lenne. És nem feltételezem róla azt, hogy hűtlen hozzám(féltékenység) , mert tisztelem őt annyira, hogy hitelt adjak az igéretének. így aztán a két érzés, nem fér meg együtt
2018. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!