Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, aki ugyan szerelmes belém, nem akar összejönni velem, mert az egyik legjobb barátja is engem szeret?

Figyelt kérdés

(A szerelmemet most nevezzük Bálintnak, a legjobb barátját meg Patriknak.)


Ilyenkor mit lehet tenni? Esetleg ha titokban járnánk Bálinttal? Ugy, hogy Patrik ne tudjon róla. Csak amikor senki olyan személy nem lat minket, aki elmondhatja Patriknak lennénk egy par, egyébként próbálnánk tavolsagtartoak lenni. (Mindkét fiu az osztálytársam.)


Szerintetek mi lenne a megoldás? Patrik mar tudja, hogy en Bálintot szeretem, nem őt, es nem engedi Bálintnak, hogy összejöjjön velem, különben nem lesz a barátja. Bálint meg engedelmeskedik neki, mivel ő az egyetlen barátja. En meg nem tudom, miert nem akarja Patrik, hogy összejöjjek Bálinttal, nem igazság, hogyha nem őt szeretem akkor a barátját se szeressem... Az ilyen nem is igazi barát. (Nem csak a szám jár, en is “megengedtem” a baratnomnek hogy járjon azzal a fiúval, akit mindketten szerettünk, mert tudtam, hogy igy legalább ők ketten boldogok lesznek, annak meg semmi értelme nem lett volna, hogy miattam két ember szenvedjen.)


Szerintetek mit csináljunk ebben a helyzetben? Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Feltételezem még fiatalok vagytok. Tanuljatok.
2018. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány évesek vagytok pontosan?
2018. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes vagy a barátnődet illetően, de lehet Patrik nem tudná így felfogni a dolgot és fájna neki nagyon.Bálintnak kell eldönteni, hogy te vagy a barátság a fontosabb, de háta mögött játszani nem tanácsolom idő kérdése és mindig minden kiderül! Jobb tisztán lenni ilyenekben mint végűl nagy bajt kavarni! Bálinton a döntés nincs mese!
2018. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!