Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tegyek? Kivagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tegyek? Kivagyok már.

Figyelt kérdés

Na Figyeljetek.Próbalom jól elmagyarázni..Van egy fiú,akivel együtt voltam.1hétig..Na most.Ne gondoljátok azt hogy ez az egy hetes járás miatt vagyok úgy összetörve..A fiút már vagy 1 éve ismerem és azóta tetszik..Időközben beleszerettem...Méghozzá nagyon...A kapcsolatunkak úgy lett vége hogy kiment külföldre tanulni,és egyikünk sem akart távkapcsolatot..(nekem még ment volna de nah..)

És ami a legkiakasztóbb,hogy összejött egy csajjal..És méghozzá ismerem is a csajt..Régen jóba voltunk.

Mikor rákérdeztem hogy most akkor mi a fene van itt ő azt mondta hogy beleszeretett hát mondom az király,gondolom akkor nem is szeretett,és ő erre:

"Szerettelek de nemvoltam beléd szerelmes"

Ezen akadtam ki...Akkor minek jött velem össze?..Tudom hogy az életben vannak sokkal nagyobb problémák is mint h "jaj elhagyott a szeretőm"...De emberek...Annyira szarul érzem magam,mindenki csak kihasznál..Amúgy is tisztára kedvetlen vagyok,legszívesebben meghalnék..illetve meg próbáltam csak nem jött össze...És nem,nem csak a fiú miatt...

És most jöhet a kérdés ha tudtuk hogy megy ki külföldre miért jöttünk össze. Nos.

Nem tudtuk..úgy volt hogy jövő évbe..és akkor az apukája közölte vele hogy választania kell.

Vagy itt marad,vagy jön vele hogy azt tanulhassa amit szeretne...És döntött..kb ennyi a story..kérlek segítsetek..



2018. jan. 11. 05:04
 1/2 Dorián.G válasza:
Szia... Tapasztalatból mondom, hogy erről jobb lenne valakivel személyesen beszélni. Nem hiszem, hogy ide olyat tudnának írni amitől kicsit is jobban éreznéd magad. Neked nem tanácsok kellenek, hisz jó tanács nem létezik. Próbálj beszélni olyannal akiben megbízol. Ha nincs olyan személy bátran fordulj pszichológushoz, akinek ki tudod önteni a lelked... Hidd el, hogy ők tudnának segíteni. Sajnos ilyen, vagy hasonló mindenkivel megtörténik... Reménykedtem én is, hogy kivétel leszek, de sajnos én sem lettem. Minden helyzeten túl lehet esni, és ne szégyellj mástól segítséget kérni ha egyedül nem tudsz megbirkózni vele, viszont a segítséget ne a kommentektől várd. Ha gondolod írhatsz privátba... Kitartás
2018. jan. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..
2018. jan. 12. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!