Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyre lehet hozni? Úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni? Úgy érzem magam, mint szakításkor.

Figyelt kérdés

Felállás a kövi, próbálom rövidre venni:

Mindketten jó barátok vagyunk, egy idő után vonzódni kezdtünk egymáshoz.

Ő (fiú) furán viselkedett velem, mint egy férfi a nővel. Én elkezdtem viszonozni a cselekedeteit. Egy még tavasszal történt szituációban lehet túl bevállalós voltam (szájra puszit adtam), ennek következményeként átestünk egy őszinte beszélgetésen. Itt bevallotta, hogy szerelmes belém, én is ugyanígy bevallottam, hogy szeretem. Végül ő nem akart kapcsolatot, időt kért (de továbbra is viselkedjünk úgy, mint akik járnak).

Az utóbbi időben ez a módszer már nem működött, belőlem ki is bukott egy másfél hete minden.

Én hülye mindent elmondtam neki, ő meg hebegett-habogott, nem akart válaszolni egy kérdésemre se, csak ölelt, hogy ne sírjak. Viccelődött, teljes mértékben kiakart bújni a válasz adás alól, mert ezt már megbeszéltük, meg nem érti magát. Zavar, hogy nem őszinte.

Ott lett elegem, amikor arra se akart válaszolni, hogy tetszek-e neki egyáltalán (arra fogva, hogy nem jó helyen akartam ezt tudni tőle).

Mást mond és csinál. Udvarol, de ha beszélni kell róla visszalép... Nem tudom miért, és már elegem van. Elegem van, hogy nem őszinte, hogy nem küld el, vagy nem tart magánál. Nekem ilyen közti állapot nem kell, de ő ezt nem akar semmit se kezdeni.

Azóta úgy viselkedett, mintha nem történt volna semmi, de mivel én erre képtelen voltam, ezért berágott. Gyerekesen viselkedtem, mert vártam, hogy mondjon már vlmit. Azóta úgy érzem kissé mérges rám.

Szeretnék valamit tenni értünk, de most még esélyt sem akar adni a beszédre. Nagyon fáj a viselkedése. Mit tehetek?

Én csak válaszokat akartam, és befejezni ezt a "se járunk, de udvarol" állapotot.


2018. jan. 12. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes helyre hozni
2018. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos jártam már én is ilyen cipőben és mint fiú mondhatom hogy csak fél és csak akkor fog rájönni mit veszithet ha egy picit eltávolodsz tőle persze ne annyira hogy elveszitse a reményt pl egy két hétig kerüld szerintem keresni fog
2018. jan. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!