Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt szerelmemmel barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt szerelmemmel barátnőmmel hogyan kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogunk találkozni egy félnapra egy versenyen egy busszal megyünk ... Ismerem őt és magamat is elég magányos tipusuak vagyunk előre látom a dolgot hogy ő sem nagyon fog lenni senkivel és én sem ... Egyszóval unatkozni fogunk mindkettem (így is ismerkedtünk meg ) és ha látni fogom ,hogy egyedül lesz meg én is egyedül leszek akkor odamenjek hozzá társalogni ? Fél éve hogy szakitottunk .

2018. jan. 13. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogyan kell? Mindenki máshogy viselkedik. Van aki rá se néz az exére van aki meg barátsággal szakítanak. Neked kell tudnod
2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj oda.
2018. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy ne viselkedj vele, ahogy az én exem velem.
2018. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!