Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy nagyon nem vagyunk egyformák a pasimmal?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk együtt, de egyre jobban zavar az hogy ő teljesen más mint én.

Én inkább lázadó típus vagyok ...

Ő pedig ez a csendes visszafogott fajta :(

Nagyon szeretem őt ! De sokszor unatkozok mellette.



2018. jan. 14. 11:18
 1/2 anonim válasza:

Beszélj vele. Mond el neki a problémádat, és próbáljatok olyan dolgokat keresni amiket mindketten élveztek. Na nem egy mozira, vagy egy romantikus sétára gondolok. Menjetek el hajókázni, utazzgassatok, és a kapcsolatotokba vigyetek egy kis újdolgot, ami eddig nem volt benne. Például elkzedtek közösen nyelvet tanulni, vagy bármi. Olyan dolgot keressetek ami mindkettőtök számára érdekes, és új, ezzel gyakorlatilag újra alkotjátok a kaocsolatotokat.


De mindenek előtt meg kell beszélni. Le kell üljetek, és a másikkal való problématokat elmondani.


Ha mindketten nagyon szeretitek egymást akkor meg lesz a megoldás. Másrészt pedig, te is legyél egy kicsit olyan, mint ő, és néha ő is legyen olyan, mint te. Alkalmazkodjatok egymáshoz.


De ha semmi kiút, akkor nem érdemes folytatni a kapcsolatot.

2018. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy lázadó típus? mindig beteg vagy? :P
2018. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!