Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az hogy a szerelemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a szerelemben minden a sorsra van bízva?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem olyan történeteket ahol a sors hozott össze titeket egy adott személyel? Pl sokszor van az hogy jókor vagy jó helyen. De hiába vagy jókor jó helyen ha nem mersz odalépni ahhoz a lányhoz. Igaz az amit mondanak hogy áh majd úgyis egszer eljön az igazi? Hát de tenni kell érte
2018. jan. 14. 12:03
 1/7 anonim válasza:
Az exemmel csak barátkoztunk kb egy évig, aztán letiltottam szintén egy évre mert összevesztünk. Amikor feloldottam 5 percre rá írt szóval lehetséges hogy mindig nézte hogy fel van e nekem oldva :3 sajnos már az exem, de ezt sose felejtem el.
2018. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudni hogy eljön-e egyáltalán valakinél.

Nálam még nem jött el. xD

Igaz szerelmet meg még nem láttam max. a filmekbe.

2018. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet barátkozni az exeddel? Nekem az exemmel szerintem nem menne a barátkozás.Van barátja és nekem nem jól esne. Főleg hogy még mindig szeretem. És ùgyis az lenne a célom hogy a barátságból újra összejöjjünk. Én még akkor is szeretem attól hogy az exem. De ha én nem írnék rá akkor szerintem soha nem ismertem volna meg.
2018. jan. 14. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első úgy értette, hogy simán barátkoztak és utána jöttek össze. Szóval akkor még nem a exe volt amikor írta, hogy barátkoztak :D.(csak azért írtam le, mert úgy értelmeztem a válaszodat kedves kérdező, mintha vmit félre értettél volna, bár lehet igazából én értettem félre xddd.)
2018. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátommal egy online játékban ismerkedtem meg. idén nyáron összeköltözünk :)
2018. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na és melyik az a játék? :)
2018. jan. 14. 14:26
 7/7 anonim válasza:
Hát sorsnak nem nevezném, de a férjem nagypapájával találkoztam 13 éves koromban a boltba. Mondta, hogy nagyon illenék az unokájához xy-hoz, meg, hogy biztos tetszenék neki. Nagyon ellenszenves volt mindig az a fiú :) erre mit ad Isten 17 évesen beleszerettem, ő 20 volt és 10 éve együtt vagyunk és tervezzük a második gyerkőcöt :) Anyukámmal ugyanez volt 😂 nagyapám mondta neki, hogy jó lenne a fiához és bizony úgy alakult, hogy egy pár lettek. 30 éve házasok.
2018. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!