Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta ezt? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már sok éve az egyik legjobb barátom. Mindig is jóban voltunk és nem kevés időt töltöttünk egymás társaságában. Pár hónappal ezelőtt egyre kedvesebben kezdett velem viselkedni, több időt akart velem tölteni és sok közös programot szerveztünk. Mindig megkért hogy kísérjem haza, és hát máshogy nem tudom mondani, mutogatta magát nekem, például ha kivágott ruhát viselt akkor direkt mindig úgy helyezkedett, hogy mindent jól belássak. Én megvoltam győződve arról, hogy belém van zúgva, és én is elkezdtem többet érezni barátságnál iránta. Egy ideig reagált a közeledésemre, de az utóbbi időben kevesebbet jön oda hozzám, és amikor tettem neki egy utalást, hogy mi akár járhatnánk is (nem bevallotam hogy szeretem, csak egy beszélgetésben amikor valahogyan szóba jött ez, céloztam rá), és erre ő azt mondta, hogy velem soha nem járna, mert túl jó barátja vagyok. De az utóbbi időben megint kedvesebb velem, meg kérdzegeti, hogy szeretem-e őt meg hasonlók. Miért csinálja ezt? Tényleg belém zúgott vagy csak rosszul láttam? És most miért kedvesebb megint?

2018. jan. 15. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azérr csinálta, mert egy èretlen bakfis, akinek gőze sincs, mit akar. Szerelmes beléd, de mivel fiatalok vagytok, nagy valószínűséggel előbb-utóbb szakítotok. Akkor pedig a barátságodat is elveszíti.
2018. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csupán női rafinériáját gyakorolja, amit másnál majd bevethet.
2018. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Játszik veled egy kicsit. Most próbálja ki magát. Hogyan tudja magába bolonditani a pasikat. Vagy azért csinálja mert így növeli az egóját, élérni majd azt hogy tényleg beleszeress aztán le leszel szarva. Bocsi hogy ezt mondom, de be kell valljam én ilyen voltam viszont én képes voltam jó irányba változni. Nekem pl ez csak azért volt jó hogy növelje az egom.

20/L

2018. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nincs belém zúgva, de szerintem nem azért csinálta, hogy növelje az egoját. Nem volt eddig még pasija és nem olyanféle. Meg ma is voltunk suliban, és amikor jöttünk haza a buszon, akkor is többször megbámult és ha ránéztem akkor gyorsan rám mosolygott vagy nevetett. Ha csak játszik velem, akkor miért bámul meg?
2018. jan. 16. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
De gyűlöltem mindig ezt a játszadozást. Tapasztalatom alapján az ilyenből sosincs semmi, a lány csak ,, szemétkedik" veled. Vagy tényleg nem tudja mit akar, vagy csak játszik és nincs semmi komoly terve veled.
2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!