Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú aki tetszik egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki tetszik egyik este megkért hogy járjunk, nem válaszoltam mivel azt mondtuk eloben megbeszéljük, most rá másfél hétre más lányokróp beszél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszélj te más fiúkról.
2018. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem éri meg, nem volt elég kitartó:)
2018. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha olyan béna volt h nem élőben kérdezte meg.. akk mi a kérdés?
2018. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem először az szúrt szemet, hogy élőben megbeszéliket // másfél hetes sztori. Na most ha élőben megbeszéltétek, és "egy fiú"-nak hívod, akkor elutasítottad, innentől nincs min csodálkozni ha másokról beszél.

Vagy rossz volt az alapfeltevés, és szimplán nem találkoztatok másfél hete (mondjuk ekkor hogy akar járni?). Ha ez van akkor bocsi, kicsit túlgondoltam :) de azért érdekel melyik eset áll fent :D

2018. jan. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudott ott lenni a találkán amit megbeszèltünk èn nem utasítottam vissza, de nem is mondtam azt h igen mivel ezt elvileg éloben lerendeztük volna. Most màr sztem meg is feletkezett arról h megkért, de nem tudom.
2018. jan. 17. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból a fiu részéről kb annyi volt a vonzódás mértéke, hogy legyen valaki akivel járhat, téged is megkérdezett, meg lehet másokat is, melyik lesz a befutó.
2021. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!