Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8. os vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. os vagyok és tetszik egy 7. es lány. Próbáltam elfelejteni. Nem ment. Mit kéne tennem? Próbálni feledni, vagy előrébb lépni.

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele?
2018. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
A lányom középsulis,a fiúja általános.Szakítottak s zaklatta a lányom.A vége az lett hogy elbeszélgettem vele hogy fájni fog neki ha nem marad veszteg.Gondolkozz mit jelent.
2018. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bepróbàlkozhatsz nàla.

Próbàlj beszélgetni vele vagy jelöld be egy közösségi oldalon és írjàl rà,ebbōl észre fogja venni hogy érdeklōdsz irànta.

És mondd neki/kérdezd meg azt hogy tudnànk személyesen beszélgetni,valamit mondani akarok neked

Hívd el valahova és mondd el neki.


8.utàn is tarthat a kapcsolatotok,ha olyan. De ez elég ritka. De legalàbb lehet hogy van rà esély. Ha nem,akkor amúgy is csak ezt az egy évet kell kibírnod. Utàna mész majd gimibe,ahol újabb vàltozàsok lesznek.

2018. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá beszèlgesetek.Nyugodtan próbálkoz.Biztos te is tetszel neki.Ebèdnèl ülj mellè,hívd el valahová.Menjetek el eggyüt sètálni vagy islyesmi.Èn ugyan ilyen helyzetben vagyok èn is 7.o vagyok ès a ki nekem tetszik 8.o-os.

13L

2018. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ma beszéltem vele. Mit kell mondjak nem volt valami tartalomgazdag a beszélgetés de az volt a fura hogy ő hívott oda. Na szerintetek?
2018. jan. 19. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már jo jel dobj fel témákat kérdezd meg miket szeret mi érdekli hátha van valami közös érdeklődés :)
2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!

Màr legalàbb tudhatod,hogy nyugodtan elmondhatod neki az érzelmeidet. :D

Nem fog visszautasítani:D

2018. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én se tudok mást mondani. Érdeklődj, keresd a társaságát (azért ne egyfolytában, hagy éljen😂) kérdezgess, legyél laza, és szerintem simán elcsábítod. Bókolj, és lassan de bizosan közeledj. De figyeld az ő jeleit is. Tudok ajánlani néhány Youtube videot amiben ezekről a jelekről beszélnek. Nézz párat, és szerintem sikerrel jársz. Viszont ha a lány egyértelmű negatív jeleket küld akkor inkább hagyd. Nem szeretik ha durván nyomulnak. Hajrá ;)
2018. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!