Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rég nem beszélünk, de mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rég nem beszélünk, de mégis érdeklődünk a másik iránt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régebb óta ismerjük egymást de először csak egy fesztiválon beszélgettünk. Utána is chatteltunk bókolt nekem stb. Megbeszéltük hogy egyik szombaton találkozunk, mind ketten nagyon vártuk de a találkozó előtt le kellett mondanom mert nem engedtek el. Utána nem keresett engem. Egy kétszer utána próbált közeledni de nem sok sikerrel,mert alig írtunk pár sort egymásnak.

Egyszer bejött az iskolánkba és folyton bámult, köszöntünk egymasnak. Rá egy hónapra pár sort irogattunk, de ennyi volt.

Én azt erzem, hogy próbál közeledni felém de mind ketten "félünk" egymástól. Van tanacsotok rá, hogy hogyan adjak neki egy kis bátorítást?



2018. jan. 21. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk ìrj neki. Ne félj kezdeményezni, azért mert lány vagy és próbálj meg vmi érdeklődést vinni a chatelésetekbe, ne legyél semleges meg érdemtelen. Nem ismerlek, de volt egy lány akinél a kommunikáció 80% át én adtam, tehát végül nem érdekelt és meguntam. Később kiderült h tetszettem neki. Nem jó persze ha túl könnyen kapható a csaj, de ma mindenki hard to getet játszik és sokan túlzásba viszik.jelezd neki h igen is érdekel és ne várd h majd ő mindent tud és csinál, neked is részt kell venned. Amúgy ha te mondtad le a talit akkor illene neked új időpontot ajánlanod, írj ŕá és egy kis beszélgetés után hívd el vhova
2018. jan. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!