Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azért érzem, hogy Cortezbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért érzem, hogy Cortezbe szerelmes mert kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem. Az van, hogy imádja a szent johanna gimit és úgy éreztem inkább már az egyik szereplőbe szerelmes nem belém. Vettem neki egy macit ég veled pólósat meg egy Cortezes karkötőt de sztem félreértette a dolgot, mert azt mondta kidobja mert szerinte ezzel is idegesíteni akarom őt. Szerintetek tényleg kidobhat olyat amit imád és szeretett volna? Lehet valakire ennyire haragudni? Ha kidobta mert tőlem van gondolom el akar felejteni vagy fogalmam sincs.

2018. jan. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bármi mádt adtál volna neki akkor is kidobta volna mivel rád emlékeztetné...

És szakítás után ajándékot adni elég fura szerintem.

2018. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még nem szakítottunk mikor odaadtam, de köszi én is így gondolom.
2018. jan. 21. 11:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszon olyan kapcsolatom volt ahol vettem ajándékot szakítás után, elfogadta és megbeszéltük a dolgot és sokáig együtt voltunk. Szóval ez sem mindenre igaz, hogy fura venni vagy sem, szerintem számít mennyire váltunk el haraggal.
2018. jan. 21. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kissé beteges ha egy nem létező valakibe szerelmes. Hagyjad.. szegénynek probléma van a fejében.
2018. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 22. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!