Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek azzal ha megváltoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal ha megváltozik a viselkedésem a kiszemeltem mellett?

Figyelt kérdés

Kezdünk egyre közelebb kerülni, de nem akarom hogy buta libának tűnjek neki, aki folyton vihorászik ha vele beszél.

Szinte minden beszélgetésünknél nevetgélünk, de nem mindig vagyok olyan mosolygós meg jókedvű (szinte csak akkor ha velem van egyre inkább hiányzik amikor nincs velem) szóval szeretném a többi oldalam is megmutatni neki, csak nem tudom hogy kezdjem. (ő is elég félénk csak úgy mint én úgyhogy kicsit nehezen beszélgetünk, kivéve chateléskor, viszont amikor videóhíváson beszélünk az meg még mindig nem olyan) szeptember közepe óta ismerjük egymást. Ő 16, én 15.



2018. jan. 22. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először határozd el magad, hogy más oldalaidat is megmutatod neki. Utána alakítsd úgy a beszélgetést, hogy ezek az oldalaid tudjanak dominálni vagy legalább megtudjanak mutatkozni. De szerintem elég, ha önmagad adod és nem játszod meg magad, ha hosszú távú kapcsolatotok lesz előbb utóbb minden oldalad megfogja ismerni és szerencsésebb, ha minél hamarabb megismeri őket.
2018. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!