Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így most lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így most lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap egy hete, hogy ismerkedem egy sráccal. Egy suliba jelentkeztünk, (mert 8.-osok vagyunk mindketten) és elkezdtünk írogatni.

Nagyon szimpi a fiú, és jól el tudunk beszélgetni, viszont úgy érzem, ez nem egy egyszerű barátság kezdete.

Flörtölésnek számít, ha szíveket küld, meg múltkor kérdeztem tőle, hogy szerinte milyen színű szem a legszebb, és azt mondta, nem tudja, nekem milyen, de biztos, hogy az. (ezt kerdesnek akartam de nem engedi az oldal)Illetve, van, amikor úgy érzem, bele vagyok esve teljesen, és van, amikor azt érzem, egyáltalán nem.

Egyfolytában rágondolok.

Van esély arra, hogy majd járjunk.(ez is kerdes csak szinten nem engedi)



2018. jan. 24. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ezt neked kell érezned!

Nekem nem tűnik kamunak, vagy bármi, akár lehet is belőle valami jó. Viszont, ha sokáig beszélgettek csak neten és sehol máshol, akkor mondjuk ülj le mellé suliban, vagy hívd el teázni (ha végképp nem hív sehova) és ismerjétek meg egymást kicsit jobban, személyesen.

Szerintem flörtölésnek számít és az, hogy van-e esély a kapcsolatra, az mind rajtatok múlik.

Hajrá-hajrá☺

2018. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most szeptemberig egyáltalán nem fogunk találkozni...de minden nap beszélünk. Köszi!😊
2018. jan. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!