Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Se vele se nélküle! Segítségek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David100012 kérdése:

Se vele se nélküle! Segítségek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok. A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt. Az elmúlt hónapokban már kezdtem furán érezni magam a kapcsolatban.(mintha unnám, vagy kezdek a legapróbb dolgai idegesíteni.)

Na mostanság eljutottam odáig hogyha együtt vagyunk akkor valami apró dolgon tuti össze veszünk, vagy valami máson biztos lesz valami nézet eltérésünk.

Nekem ez sajnos nem ment ezért szakítottam vele.

De már aznap olyan rossz kedvem volt meg valami hihetetlenül szar érzéseim voltak.. ma már a sírás is kerülgetett emiatt... De tudom hogyha vissza mennék hozzá ugyam ez lenne mint régen... Nagyon hiányzik nekem de mégsem akarok vele lenni... tudom ez most tök hülyeség de valaki segítsen nekem! Mit tegyek?



2018. jan. 24. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Másfél év elég sok idő ennyi idősen, természetes, hogy unalmassá válik a kapcsolat. Nem jó ötlet rögtön visszamenni hozzá, mert te is tudod mi lesz a vége... Adj időt magadnak, 1-2 hónap múlva tisztábban fogod látni a dolgot :)
2018. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. jan. 25. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!