Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel ha beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel ha beszélgetek messengeren nincs olyan üzenete hogy ne írna egy sírva nevetős smileyt. Jól el tudunk beszélgetni de csak ritkán. Osztálytársak vagyunk tudom nm a legjobb ötlet osztálytárssal, de szerintetek bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez semmit se jelent. Én például, nem használok smile-kat, csak itt, nincs facebook-om. 16 éves vagyok, fiú. De ha valaki tetszik, valószínüleg, a valóságba történő reakcióit figyelem meg. Szóval, tedd ezt te is, beszélgess vele az iskolába. És ne foglalkozz olyanokkal, akik odamennek, hogy elrontsanak egy beszélgetést.
2018. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

tegnap reggel láttam egy lányt a suliba menet... ma megint láttam de piros póló volt rajta, nekem akart ezzel üzenni hogy szeret?? *-*

kb ugyan olyan a kettő

nem kell minden apró dolgot jelentéssel felruházni

2018. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!