Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok, tudni kell rólam, hogy én mindig a fiúkkal éreztem jól magam nem beszéltek ki nem voltak veszekedések stb. (ez főleg alsóban volt jellemző rám) Volt egy fiú akivel szintén ilyen kapcsolatom volt, de egyszer csak többet kezdtem érezni iránta (voltak alsóban is ilyenek hogy szerelmes voltam belé meg ilyesmik de az azért nem volt igazi) Ez a fiú szerintem mindig csak barátként tekintett rám. Van a legjobb barátnőm akivel régebben együtt voltak én persze nem mutattam ki, hogy ez rossz nekem. Most viszont megint alakul köztük szerintem valami. A barátnőm, még mikor úgy volt, hogy össze jönnek megkérdezte, hogy engem zavarna-e ez de én persze, hogy azt mondtam, hogy nem meg ilyenek meg már nem szeretem, de ez ugyebár nem így volt. Úgy érzem a "fellegekben vagyok" mikor elképzelem magunkat a fiúval, hogy együtt vagyunk, de ha arra gondolok, hogy ez soha nem történhet meg rám jön a "sírhatnék" rossz hangulatom lesz stb. Néha kis jelekben próbálom tudatni a fiúval, hogy tetszik nekem, de már annyira nem kezel "lányként", csak olyan mint ha haverok lennénk ezért ezeket a jeleket nem is veszi észre szerintem. Mit tegyek, ti mit tennétek a helyemben?


U. I. : Bocsánat, hogy egy kicsit hosszúra nyúlt de nem tudtam ezt rövidebben leírni.



2018. jan. 26. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első és legfontosabb: Újra kerüljetek egymáshoz közel. Majd utána mond en neki személyesen hogy komolyabban szeretnéd gondolni a kapcsolatotokat. Ha nemet mond, akkor nemet. Nem tudhatod, de a legfontosabb hogy a legjobb pillanat közben mond meg neki!
2018. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy kerüljünk újra egymáshoz közel? Hiszen még mindig nagyon jó barátok vagyunk.
2018. jan. 26. 18:09
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az mégjobb. Akkor kapd el a legjobb pillanatot és mond el neki. Ha tovább vársz, akkor másra talál. Sajnos velem is így volt. Amíg tudsz cselekedj!!
2018. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól félek ha elmondom neki és esetleg elutasít akkor már barátok sem lehetünk.
2018. jan. 26. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy elmondod a fiúnak es kiderül, hogy szeret vagy nem vagy nem mondod el, es szépen elfelejted. A döntés rajtad all. En a helyedben elmondanám. Mert ha nem mondod el, mindig ott lesz a fejedben az az idegesítő kerdes, hogy “mi lett volna, ha?”. Es az nem jo. Tudom. Ha elmondod, neki sem történik semmi rossz, ha jóban vagytok meg főleg.
2018. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Legrosszabb esetben visszautasít, de talán 13 évesen még képesek lesztek feldolgozni egy ekkora szerelmi tragédiát.
2018. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az elöttem szólónak adok igazat,13 évesen nem ez lesz a legnagyobb tragédiád hidd el!Inkább a suli legyen a fontos ne pedig egy srác,késöbb jön még sok fiu,elötted az élet!
2018. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Mindig is a fiúkkal szerettem jobban lógni. És én is bele szerettem egy fiúba a haveri körből. Mi nagyon sokat chateltunk messengeren is. Arról beszéltünk hogy az egyik srác szerelmes az egyik barátnőmbe én mondtam a barátnőmre hogy tök szép lány erre ő: hát vannak nála szebb lányok is én:és kik? Azt nem mondod meg mi? Ő: nem,csak akkor ha te is elmondod én: jó mondjuk egyszerre [szarakszunk] én:na jó inkább mindketten mondjunk egy betűt a nevéből! ő
2018. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

(Bocs véletlen elküldtem)

ő: ok

[Mindketten mondunk 3 random betűt a másik nevéből] írt nekem valamj cuki szöveget én is neki és sok szív emoji és járunk most is nagyon szeretem

2018. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 29. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!