Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves vagyok, nagyon gáz ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, nagyon gáz ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és 3 hete összejöttem egy 14 éves sráccal. Alapvetően "távkapcsolat,, mert Ő Veszprémben, én pedig Szolnokon lakok. 1x találkoztunk mióta összejöttünk, de természetesen nem volt semmi olyan, csak kézfogás meg szájrapuszi..:) Nagyon gáz ez még, szakítsak és várjak a kapcsolattal?

2018. jan. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
12 evesen alapbol ugy gondolom, hogy hulyeseg kapcsolatrol beszelni, de tavkapcsrol meg plane.
2018. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%
nem kell vele szakítanod, te döntöd el, hogy mikor kezdesz "fiúzni"
2018. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok értelme van így, messze vagytok egymástól.
2018. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, ha jól érzed vele magad, ne szakíts. Persze, ez nem rendes, felnőtt kapcsolat, de ha kedvelitek egymást, legyetek együtt. Viszont ha úgy érzed, távkapcsolatra nem vagy még készen, akkor inkább hagyjad.
2018. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
Szerintem még nagyon fiatal vagy ehez, rá érsz még a fiúzással! Sokkal idősebb vagyok nálad és még nem volt barátom. Nem értem ezt a generációt.
2018. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, azért megédj minél elöbb elkezdeni. Késöbb annál sikeresebb lesz fiú ügyben. Na meg, ha ugy vesszük akkor már az ovisok is jàrnak. Csak náluk ez a kézfogás és a puszi. Attól függ melyik korban mit jelent a járás.
2018. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!