Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Van egy srác aki, már egy jó ideje tetszik, viszont nem tudom biztosan hogy a Ő is így érez-e? Nem nagyon merek felé közeledni. Viszont megtudtam hogy a srác focizik. így arra gondoltam hogy elmegyek egy meccsére.

Figyelt kérdés

Ti mit gondolnátok ha egy lány megjelenne egy meccseteken? Örülnétek neki? Ez megmozgatna bennetek valamit, mármint úgy értem hogy ebből már tudnátok arra következtetni hogy a lány esetleg többet érez irántatok?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti jó ötletnek tartjátok?



2018. jan. 28. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha nem tetszel a srácnak, nem érdekelné. Amúgy nem hiszem, hogy leesne neki, főleg, hogy nem csak ketten vagytok ott.
2018. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 darandaliuszmusz válasza:
Mindenféleképpen imponálna neki ha elmennél egy meccsére( tudom hogy milyen én barátnőm is többször eljött mielött összejöttünk) . Csak tudasd vele rejtve hogy miatta mész el , megkérdezed mikor kezdenek, hova érdemes ülni, mióta focizik stb :D
2018. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Figyuzz a fiúknak más az agyuk máshogy gondolkodnak mint mi nők.nem jönnek rá hamar arra hogy apró jeleket adunk nekik. Nem veszik észre. Nem jönnek rá a dolgok hátsó szándékára, valódi értékére. Ha elmész a meccsére akkor Ő nem biztos hogy a közönséget fogja pásztázza a szemével, hanem inkább a játékra fog figyelni. Neked lehet hogy tanulsággal szolgál és következtetéseket tudsz levonni az ottani “én”-jéről, de sajnos nem jutsz közelebb a célodhoz vele.


Saját sztorim(röviden).:


Én most 8. osztályba járok. 5. óta szerelmes vagyok egy fiúba az isztályban. Nagyon jó barátok vagyunk. 2017 karácsonyán mintha teljesen meghülyültem volna. Küldtem egy levelet a fiúnak. Most nem írom le hogy miket mondott(csak szèpeket,nyugi)de a levél valódi kérdèsére(hogy viszont szeret e) arra nem jött rá elsőnek, mert nem írtam le a levélbe, mondván hogy egyszerű paraszti logikával ki lehet találni. Na úgy látszik hogy a fiúknál vagy nincs vagy teljesen máshogy működik az agyuk/paraszti észjárásuk. A végén csak kibökte hogy:”De érted csak barátok vagyunk”. De szerintem azóta sem jött rá a levél valódi kérdésére...


Mielőtt ez megtörtént volna apró dolgokkal próbàltam én is elhódítani. Mint látszik,ez nem sikerült.....



Ebből a tanulság az az hogy a nők azok máshogy gondolkoznak mint a férfiak.

2018. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jól figyelj!


Amikkor legközelebb látod, menj oda hozzá( ha lehet csak ketten legyetek)(vagy ha többen vagytok akkor hivd oldalra) és kérdezd meg hogy mikor lesz legközelebb meccse, ha kedvesen és mosolyogva fog válaszolni, akkor utánna vagy elköszönsz tőle és találkoztok majd, vagy ha érzékelt valamit akkor felhoz valami témát ott azonnal. Menj el a meccsére és a meccs végén próbálj találkozni vele. Simitsd meg a vállát és mond hogy jól játszott...

2018. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!