Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van ötlete, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ötlete, mit adjak egy fiúnak Valentin napra, aki nem tud az érzéseimről?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem neki elmondani egyenlőre, csak valami kis apróságot adnék neki titokban (pl belecsempészem a táskájába). Nektek van valami ötletetek, hogy mit adjak neki? Es írnék is ra valamit, de nem akarok olyat, hogy “titkos hodolod”, es nem szeretnem nyálasra sem.


Eszembe jutott mar, hogy írok neki egy üzenetet arra a valamire, amit adok neki, es ugyanazt a szöveget elmondom neki szünetben es akkor tudni fogja, hogy en adtam neki, vagy ilyesmi. Ez szerintetek milyen?


Varom az ötleteket, köszi a válaszokat :)



2018. jan. 29. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Milyen alkalomból adnád? Őszintén én ha a páromat nem érdekli, neki sem adok semmit, mert az egész ünnep egy marhaság. Az év többi napján is lehet szeretni.
2018. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én értékelem az őszinteségedet és az odaadásodat, de nem ha titokban adod és nem fogja megtudni, kitől kapta, akkor mi értelme? Hátha nem is jössz be annak a fiúnak? Hátha megalázó lesz majd neked, ha kiderül? Én így nem adnék ajándékot senkinek. Ha szeretnél tőle valamit, lépj vele kapcsolatba, szólítsd meg a folyosón és ha szimi vagy neki, akkor úgyis lépni fog. Arról ábrándozni, hogy majd megtalálja az ajándékot és amikor rájön, kitől kapta, a szívek csak úgy röpködnek körülötte, majd azonnal szerelemre lobban irántad, szerintem botorság. ÉS folytatva a filmbeli történetet, az osztály előtt lekap majd eszeveszett smárolásba kezdtek, az osztály pedig felállva tapsol titeket. Szóval ilyesmi csak a filmeken, ott is csak a nyálasabbikban.
2018. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csokit. Írd rá, hogy gondolj rám, amikor megeszed :D
2018. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!