Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt minden jól megy.Sokszor találkozunk.De néha még megtörténik az hogy nem vagyunk annyira nyitottak egymáshoz.Sokat szeretgetem de még néha ő is félénk.Hogy legyen minden tökéletes? A lány 17, én meg 20
2018. jan. 29. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőszakoskodj. Normálisan ki fog az alakulni.
2018. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"2 hete vagyunk együtt", "néha még megtörténik". Mégis mikor néha? A néha az lenne, ha 2 hetente 1x, de hogy 2 hétben néha?

Maximum azért tűnhet így, hogy "néha", mert sokat találkoztok. Legyél türelmes. Ez még csak 2 hét.

2018. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké türelmes leszek
2018. jan. 29. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hét gyakorlatilag semmire nem elég. A sok szeretgetés is lehet negatív, ha ő nincs felkészülve még rá, hogy közel engedjen magához. Valószínűsítem, hogy itt is így van. Figyelj oda arra, hogy miképp reagál akár egy ölelésre vagy ilyesmire. Ha úgy érzed, hogy feszeng, nem úgy ölel vissza, stb, akkor legyél türelmesebb. Beszélgessetek sokat, de hagyj neki levegőt is, amikor nem vagytok együtt. És szervezzetek közös programokat. Abból lesznek a közös élmények, amik szintén nagyon kellenek. De a közel kerüléshez alapvetően ráfordított idő kell. És türelem.
2018. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk 3-4 honap utan alakult ki az abszolut bizalom mikor mar kindent megcsinalunk egymas elott es teljesen nyitottak vagyunk ugyhogy nyugi
2018. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyre nyitottabb mostmár. Első barátja vagyok amúgy. Ma már egész jól elengedte magát meg tudtam sokszor csókolni meg az ölelkezés is jól ment. Ma 3 órát voltunk együtt. De most mennyi időt adjak amikor nem vagyunk együtt?
2018. jan. 30. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!