Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék tini lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék tini lányokkal ismerkedni? Én rontok el valamit, hogy nem találok lányt, akihez odamehetnék? 16F

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy naponta millió kérdés jön ezzel kapcsolatban, de nem tudom, hogy még is hol tudnék találni olyan lányokat akik kedvesek, aranyosak, nem "menőzős" stílusúak, inkább visszahúzódóak :) örülnék egy igazi barátnőnek, és szívesen elvinném őt bármilyen romantikus helyre és vele romantikáznám az életet végig :) Csak a környékemen sosem találok leányt. :/ Pedig a fővárosban élek, és egyszerűen nincsenek lányok itt.. :/ Szerintetek mit rontok el?

Bárkinek a tanácsát szívesen meghallgatom!



2018. jan. 29. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En ugyanigy vagyok lanykent videken. Azt javaslom, keress mondjuk egy olyan helyet, ahol kethetente van bakelitlemez vasar. Nalunk van egy ilyen 'romkavezo' fele, es nincsenek nagyon fiuk, de egy csomo kedves, es inteligens lany van. Vagy keress egy filmklubot a kozeledben. En azt javaslom, ilyesfajta 'muveszlelek-gyujto' helyekre jarj, ott eleg keves a bekepzelt korunkbeli. Neked sok sikert! Es bocsi, az ekezethianyert, de telefonrol kuldtem. 15/L
2018. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy csak a te hibád lenne. Nyilván ott is lehet probléma hogy rossz helyen vagy rossz időben keresed az adott lányt.

Hol kerested őket? Ha megszólítottál esetleg valakit azt hogy tetted?

Ha van esetleg kérdésed akkor privátba ha akarod segítek de ahoz ezekre jó lenne tudni a választ 🙂

2018. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, aranyos visszahuzódó lányokat könyvesboltokban biztos, hogy találsz :D , (mi a barátnőmmel azok vagyunk és mi mindig ott lógunk) és ott szerintem könnyen lehet témát találni hisz csak megkérdezed, hogy pl mit ajánl ha egy vele egykorú lánynak ( vagy valami mást kitalálsz ) szeretnél könyvet venni.. És már elis kezdődött egy beszélgestéés :DD
2018. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 14/l
2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WattacukorPufi válasza:
100%
Vannak barátaid? Én is introvertált vagyok és hát eléggé nehéz barátkozni, pláne barátnőt keresni ha az vagy. De ami nekem félig meddig bevált az a nyári tábor volt. Kereshetnél magadnak a nyár elejére a te korosztályodnak való tábort ahol vegyesen vannak fiúk, lányok. Igaz először csak barátkoznál a lányokkal, de biztos lenne ott olyan mint akit leírtál. Vagy ha akarok rám is írhatsz, de én inkább csak barátkoznék. Én egyáltalán nem vagyok a menőzős típus és eléggé visszahúzódó vagyok, szerintem kedves is vagyok de ezt csak én mondtam, más nem mert más ember nem ismer. 14L
2018. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!