Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van, teljesen összeomlo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, teljesen összeomlottam egy lány miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt a lányt kb 2 éves ismerem, mióta megismertem az életem része és szeretem, szerelmes vagyok belé de egy ideje sokat vitáztunk mostanában, tegnap ez addig fajult hogy minden megbízhatatlan, szemétládának elmondott aki csak megbántja majd azt mondta soha többé nem akar hallani rólam és letiltott. Soha nem hazudtam neki, és soha nem bántottam meg szándékosan, ezek a "megbántások" meg olyanok voltak hogy pl megharagudott azon hogy "Szép"-nek hívtam.. Soha nem okoznék kárt neki, ezeknél se gondoltam hogy megbántanám mivel ezek egyszerű bókok voltak vagy csak nézeteltérések voltak amiken annyira feldolgozta magát hogy napokig nem állt szóba velem. Tegnap mikor meg azt mondta megbízhatatlan, szemét vagyok kiborult nálam a pohár és azt mondtam elegem van belőle meg abból hogy valamin mindig balhézik vagy hisztizik. Mikor vége lett a beszélgetésnek egyszerűen sírva fakadtam. Otthoni problémái is vannak de nem hajlandó megnyílni hogy esetleg segítsek vagy jobban megértsem a viselkedését és ezeket a kiborulásait a semmin. Utólag mindig kiderült hogy akármikor ilyen vitánk volt volt otthon is valami cirkusz nála de ezeket sose mondja el. Tudok valamit tenni vagy csak lépjek tovább?

2018. jan. 31. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éves? Még túl fiatal.
2018. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elnézést az elírásért,*kb 2 éve ismerem

De szerintem ettől az elírástól még lehet rendes választ is adni.

2018. jan. 31. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj tovább. Nem normális, ha valaki ennyire hisztis. Nem jó ilyennel együtt lenni, akinek semmi sem jó, még azért is megharagszik, ha kedveskedsz neki. Ha ez 2 év alatt nem rendeződött, akkor már nem is fog. Szerintem nem teljesen normális ez a lány.

Biztosan találsz olyat, aki kedvesebb és örül neki, ha kedves vagy vele.

2018. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Deja Vu...

Tanács egy embertől, aki ugyanebben a cipőben jár; Ne törődj vele!

Keress valaki mást. Hidd el, nem lesz neked az jó, ha vele foglalkozol. Tönkre fogod tenni magad miatta, idegösszeroppanásod lesz, és teljesen magad alatt fogod érezni magad. Lépj túl, próbáld meg elfelejteni. Tudom hogy nehéz, nekem is két évembe telt. De az ilyen lányok túlságosan is... hogy is fogalmazzam meg. Olyanok mint a fekete lyukak. Szépen lassan elnyelnek mindent ami te vagy, összetörnek téged, és végül mégis te leszel a hibás. Beképzelnek maguknak mindent, teljesen másképp élnek mint "mi". Náluk nincs olyan hogy őszinteség. Nincs olyan hogy valamit elhisznek másnak. Az ilyen lányok fejében önutálat, és a világtól való félelem van. Mert félnek önmaguk lenni, és félnek attól hogy mit gondolnak mások. Ezért felvesznek egy álarcot, amin keresztül figyelik a világot. Nem hisznek senkinek, csak annak a képnek amit ők látnak. Éppen ezért bármit csinálsz, nem fogja elhinni hogy szereted. Még ha esetleg össze is jönnétek, egy pillanatig se hinne abban hogy te tényleg szereted... és az első hibádnál máris lenne oka elküldeni téged. Ha esetleg még ezt át is vészelnétek, benne ugyanúgy megmaradna. És emlegetné, minden egyes nap. Mert az ilyenek nem felejtenek. Náluk minden kis rezzenés számít. Egy rossz szó, egy csúnyább megjegyzés mérgedben, vagy egy lány akivel váltottál pár szót. Náluk ez mind olyan, mintha vérig sértetted volna őket.

Hidd el, én már csak tudom. Egy hajóban evezünk. :)

(De legalább ismerem ezt a személyiség "típust" is. Ahogy a mondás tartja; "Minden rosszban van valami jó.")

2018. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!