Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes belém a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes belém a legjobb barátom és nekem is kezd több lenni, de nem tudok rajta kiigazodni. Szerintetek csak játszik velem vagy komolyak a szándékai? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán ölelkeztünk, de most nagyon sokszor megölel, illetve szeretné, ha megpuszilnám. Tegnap nem engedte, hogy más megöleljen azt mondta csak ő ölelhet meg. Amikor felülök padjára és háttal neki akkor simogatja derekam/hátam. Megfogta a combom is ma meg ráhajtotta a fejét. Viszont más lányokról beszél nekem szerintem direkt és mikor erre felhozok egy fiút hülyeségből akkor már egyből idegesíti.

2018. jan. 31. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki ez hülye kérdés ,:) kérdezd meg, figyu, nem hívsz el valahova hétvégén? :) És ennyi is :)
2018. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Velem is ilyen helyzet volt. Amikor Vele lógtam,beszélgettem az osztálytársaim monták, hogy “szerelmes vagyok”, én a erre pedig azt reagáltam, hogy “nekem már van párom”. Ez aféle védekezés volt. Szerintem azért hoz fel más lányokat, hogy ezzel arra felé terelje a beszélgetést. Lehet arra kíváncsi, hogy mi a reakciód mert nem tudja biztosan, hogy te is így érzel-e iránta. Azért így mondja, mert barátok vagytok, nem akarhatja elrontani ezt, nem akarja, hogy pletykák legyenek. Mindenesetre szerintem komoly. Nem hiszem, hogy először magától lépni. Viszont ha nem teszi meg valamelyikőtök akkor nem lesz semmi. Elhalványodnak az érzéseid, néha eszedbe jut, és majd másik iskolákba mentek. Ne félj lépni! Szerintem nyíltan kérdezd meg tőle(de ez csak javaslat volt). Ha van legjobb barátnőd mindenképpen beszélj erről neki, ő csak örül neki, meg persze segít. Ha szeretnél beszélgetni erről, írj nyugodtan! 13/L
2018. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#2 Igazából amióta az osztályba jött (4-be) azóta sokan mondták, hogy együtt vagyunk meg ilyenek. Ráadásul ugyanabba a suliba készülünk és egy osztályba is kerülnénk, de mindenképp megpróbálok valamit tenni az ügy érdekében.

2018. febr. 1. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel a legjobb barátod, ezért nem hiszem, hogy játszik veled. Csak megerősítést vár és azért hoz szóba más lányokat, hogy észre vegye a reakciódat, vajon féltékeny vagy-e. Cukkold egy kicsit poénosan, például találj ki egy régebbi random nevet: a Géza elhívott moziba, a Vili pedig mekizni. Úhy is röhógés lesz a vége. És én is jó ötletnek tartom hogy megkérdezd tőle, hogy nem akar-e elhívni hétvégén 😜
2018. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából az elhívással annyi a baj, hogy falusi és nem tudnak bejönni érte.
2018. febr. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!