Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után szakított velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után szakított velem és most nem találom a helyem. Mit tegyek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt,sokat veszekedtünk de mindig megtudtuk beszélni.Az utóbbi egy hónapban felkeresték az állítólagos barátai akik eddig le sem szarták.Mikor megismertem nem volt elég magabiztos és eléggé depis is volt, de segítettem neki túl vészelni sok mindent és most szerintem azt hiszi hogy ő lett a Jani.Nem személyesen szakított velem(gerinctelen) és ráadásként szerintem egy másik lány lehet a dologban(Elég sok érdekes dolgot tett.Pl egyáltalán nem empatikus másokkal,ha megemlítettem hogy ennek és ennek milyen problémája van és sajnáltam azt mondta haljon meg az illető meg ilyenek.Ez a lány meg elsírta magát hogy piszkálja apuci és ezért vagdossa magát és rögtön "úristen szegényke".A másik hogy tudta hogy ez a lány szerelmes belé(amiket tett a lány elég egyértelmű volt) megmondtam neki hogy nem szeretném hogy barátkozzanak mert rosszul esik, de őt nem érdekelte.Természetesen fordított esetben velem órákig ordibált volna.)Azt mondta egyenlőre nem akarja folytatni és hogy nyugodságra vágyik és majd később lehet megkeres...

2018. febr. 1. 08:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Segítettem neki sok mindenben,de úgy érzem csak kihasznált és hogy semmire nem vagyok jó csak arra hogy kihasználjanak.Értéktelennek érzem magam...
2018. febr. 1. 08:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de felejtsd el a barátodat! Sokat veszekszik, gerinctelen, nem empatikus (szerintem gonosz!), ezeket te magad írtad. Nincs helye melletted, te többet érdemelsz! Ő meg legyen boldog a vagdosős csajjal.
2018. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehéz...lehet a megszokás de egy évet nem tudok csak úgy elfelejteni
2018. febr. 1. 09:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jártál, hogy szakított veled. Persze, most rosszul esik. Mert még szereted. De később te is rá fogsz jönni, hogy ha hamarabb szakítottatok volna az sokkal jobb lett volna.
2018. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válaszolónak igaza van.


A leírás alapján te kb csak egy ugródeszka voltál neki. De akiből ilyen én bújik elő, azt tényleg jobb hanyagolni.


Elhiszem, hogy fáj, és nehéz, de próbáld lekötni a figyelmedet.


Sajnálom, kitartást!

2018. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..valahogy majd túl élem
2018. febr. 1. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha megpróbálnál mással ismerkedni? Nem mondom biztosan, hogy neked segítene, de valakinek beválik.
2018. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem állok rá készen.Első szerelem volt szóval eléggé kötődöm hozzá sajnos.
2018. febr. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!