Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác. Két évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Két évvel idősebb nálam. Egyszer beszéltünk, de akkor is kb 20 centire volt. Kétszer egymás szemébe néztünk. És mondták a barátaim, hogy csomószor engem néz a suli folyosóján. És a legjobb barátja is megbámult. Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ő jött 20 centire
2018. febr. 1. 20:24
 2/9 anonim válasza:

Hány évees vagy?🤔

Amúgy, velem is ez van jelenleg, ha gondolod elmondhatom én mit gondolok

2018. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha elmondanád
2018. febr. 1. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tuti biztos hogy tetszel neki . Va a fiúknak barátnője? Te mit érzek iránta??
2018. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én irtam a legutolsót. * Van,*Tetszel,bocs h nemn jót irtam csak a telefon átírta.
2018. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem az volt, hogy kiderült hogy nem is neki, hanem a legjobb barátjának jövök be.. bár lehet hogy neki is? Nem tudom, de a jelek szerint tuti bejössz neki. ˇ-ˇ
2018. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊Nekem nagyon bejön.És most az a kérdés,hogy mit tegyek.Odamenjek hozzá??
2018. febr. 6. 22:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek odamenjek hozzá,hogy miért bámul?
2018. febr. 11. 10:17
 9/9 Bory_Gilmore ***** válasza:
Ja :D
2021. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!