Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban,aki nekem tényleg nagyon tetszik,de már nagyon rég.Viszont ő már régebb azt mondta nekem hogy neki más tetszik és hogy nincs esélyem nála.

Azután eltelt egy kis idő és mostanában a teljes nevem szólít és megfogja néha a szünetben a kezem.A baràtai ha éppen jönnek vagy mennek valamerre akkor mondják itt van(ha nem vettem volna észre)Mindig rám mosolyog.



2018. febr. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem.

Csak van valami a fogadban, aztan így próbál jelezni. Velem is volt már ilyen.

2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem küldj felé jeleket. Ha megfogja a kezed, akkor mosolyogj rá. Beszélgessetek sokat bármilyen témáról, tudatsd vele, hogy megbízhat benned, talán később megnyílik és ha érez irántad valamit, akkor azt elmondja. :)
2018. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Úgy tudhatod meg biztosan, hogy a kezét valamilyen komoly eseményen a lábadra teszed és ha rajta hagyja akkor biztos bejössz neki:)
2018. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok ő 14.
2018. febr. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!