Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lenne jobb? Meg merjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne jobb? Meg merjem tenni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és nemsokára szülinapja lesz. Sajnos 4 éve találkoztunk utoljára, és akkor is csak köszönőviszonyban voltunk.Nemrég jelöltem be facebookon, most szedtem össze csak a bátorságom. Ő ugyan nem köszöntött fel engem szeptemberben, de én valahogy kapcsolatba szeretnék lépni vele. Az üzenőfalán köszöntsem fel vagy üzenetben? Üzenetben gondoltam egy kicsit beszélgetést kezdeményezni, de nem tűnnék ezzel túl váratlannak, nyomulósnak?
2018. febr. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Írj rá bátran, ha nem jön be írj rám! Én szeretem a kezdeményező lányokat és jövő héten szülinapom van nekem is :P
2018. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Gyakorin ne írj senkinek :)

A srácra viszont nyugodtan :)

2018. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másodikat csúnyán kikosarazhatták :D Na hali
2018. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pontozd le magad foleg kulso tulajdonsagaid nezve es utanna a sracot, ha max par pont kulonbseg van akkor irj nyugodtan!
2018. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá ha bejön neked èn legalábbis örülnèk neki.
2018. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem lassits a tempon nem eleg hogy nem szamitt arra hogy boldog szulinapot kivanj neki meg irogasson is veled amikor folyton csong a telefonja a szulinapjan :D De nyugi csak neked csak most van megoldas irj neki a szulinapjara szives es mosolygos smilival vard meg hogy o hogy reagal es meglatod ra kell e irni vagy hidegen hagyja a letezesed
2018. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!