Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy aranyos vagyok de nem jövök be neki akkor még lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Ezt csak fedezesnek mondja?

Igazából 14vagyok es most 3napja irogatok egy lánnyal aki azt mondja aranyos vagyok és bír, de nem jövök be neki, akkor még lehet esélyem ha belül jobban megismer?


2018. febr. 4. 20:45
 1/8 SIDLER22 ***** válasza:
62%
Én kb 13 éve ismerem az egyik helyi lányt akivel egy buszon szoltunk menni mostanában már. Szinte minden héten egyszer elmondom neki, hogy milyen cuki. Mégse tetszik nekem mert hát nem. De aranyos és kedves. Nekem meg nem tetszik. Van ilyen? Esélyed meg nem gondolom hogy lenne.
2018. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még van esélyed. Azt is aranyosnak tartjuk, akibe szerelmesek vagyunk. De mindenki máshogy gondolja.
2018. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
van esély rá
2018. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem, hogy lesz is!
2018. febr. 4. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Esély mindig van.

Próbáld felkelteni jobban az érdeklődését.

Ha meg majd nem lesz tuti a buli ( nem jön össze a dolog) hát ez van menni kell tovább! Milliónyi csaj van még!

2018. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem van esèlyed, 7 èvvel ezelőtt èn is azt mondtam a fèrjemnek hogy nincs esèlye ès mègis eggyüt vagyunk :)
2018. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézzük reálisan a dolgokat. 3 nap alapján nem lehet semmi konkrét dolgot leszűrni. Próbálkozz még. De ha nem változik, akkor hagyd, mert akkor be fog friendzone-olni, ami elég cink. Hajrá!
2018. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet, hogy fedezésnek mondja. De (még) nem valószínű, hogy szerelmes beléd. 3 nap kevés, és a valóságban ismered? Hogy aranyosnak tart nem jelenti, hogy nem jössz be neki.
2018. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!