Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudtok ajánlani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Főként pestiekre vagyok kíváncsi, de bárkit szívesen meghallgatok.. pár hónapja összevesztem egy lànnyal (várd ki a végét még tudom semmi köze a kettőnek egymáshoz) szval összevesztem vele, akivel már lassan egy éve ismerkedtem meg.. megbántottam, ő is engem, szilveszter után megint rátettem egy lapáttal..azóta nem beszéltünk. A részleteket most hagyjuk, én úgy gondolom, ennek nem lesz folytatása. (15 évesek vagyunk, majdnem összejöttünk gimi kezdetekor, egyébként nem egy városban lakunk és nem is egy helyre járunk suliba) szval én mostanában emiatt is tökre megváltoztam..nem nagyon megyek sehova, ahová hívnak sem.. de szeretnék változtatni. Fáj meg minden, sulit váltani is szeretnék, de élni szeretnénk...ebből most már elegem van. Szval, fiuk, lányok, Pesten, főleg a Móricz Zsigmond tér közelében valami szórakozási, időtöltési lehetőség? Nem kell, hogy leigyuk magunkat..bármire vevő vagyok. Csak hogy ötletek mit csinalhatnék pár emberrel..hova mehetnénk (pl Gomba, Gellért hegy, szval értetitek, akar fizetős akár nem, jöhet bármi) 3-4en körülbelül... Ti mit ajánlatok? Vagy akár 1-2 csajjal egy srác hova mehet? Ti mit élveztek, élveztetek, elveznetek? Minden normális választ köszönök, köszi szépen srácok mégegyszer

2018. febr. 5. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mag pub? Mit szólsz? Nem voltam még ott de azt mondják jó. Kicsit nézz utána hátha tetszik

Puszi:))

2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik 4es 6os söröző. A széna tériben simán adnak piát bárkinek, a többit nem tudom. Jó szokott lenni a hangulat.

De nézhetsz házibulikat is, ha csinál valamelyik ismerősöd.


16l

2018. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!