Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 2 lány barátok sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 lány barátok sokat lógnak velem az egyik jobban tetszik de nem tudom hogy ez kölcsönös. Szoktunk szíveket küldözgetni egymásnak elkísérem őket kajálni szoktunk ölelkezni. Vajon tetszem e én neki és hogyan mondjam el illetve hova hívjam őket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Össze vannak nőve? Ha randit szeretnél, akkor csak azt hívd, aki jobban tetszik, és legyetek kettesben. Ha pedig a barátságotok fontosabb, és félsz, hogy nemet mond, akkor várj még vele és figyeld meg, hogy hogy viselkedik veled, hogyan néz rád, stb. Esetleg kérdezd meg a másik lányt, hogy tetszel-e az elsőnek. Ha barátnők, akkor tudni fogja valószínűleg.
2018. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem probald meg kerdezni par baratnojet h valaki most tetszik e neki vagy rakj be a padjaba csokit vagy viragot de en mondd el hogy te voltal :)
2018. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondj neki ilyesmit, hogy- "bizsereg a szíved ha a közeledben van, és ez már lehet hogy több mint barátság. Zavarná ez őt?" Stb. /Ha nemet mond még ott a másik lány!/ :)
2021. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!