Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen?! Ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen?! Ennyire ragaszkodom hozzá, pedig nem láttam? Talán beleszerettem?

Figyelt kérdés

Szóval légyszi ne nézzetek hülyének...megismertem egy fiút, aki 16 éves (én 14, lány), játékban egy szerveren (biztos ismeritek de most nem reklámozom), nagyon kedves, aranyos, eláraszt cuki üzikkel, odavagyok érte :$ A szerelem erős kifejezés szerintem.

Még nem láttam viszont sose, holnap kérek tőle fb nevet. Attól félek, csalódni fogok benne...bár nekem a személyiség fontosabb, azért tudott ennyire megfogni. Most is hiányzik :/


Tudom, furcsa meg minden...de mit gondoltok erről ti?



2018. febr. 7. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
átéltem hasonlót,csak annyi volt a gond,hogy messze lakik.
2018. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nekünk is probléma...
2018. febr. 7. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én pont itt gyakorin ismertem meg valakit. Igazából soha nem volt párkeresés a célom, mivel nem vagyok a netes ismerkedés híve. Ő 16 éves én 14 (voltam, most 15 vagyok), amikor megismerkedtünk. Átérzem a helyzeted, mert egyébként egy nagyon kedves, intelligens valaki. Ilyenkor a távolság a legnagyobb probléma. Én nem is M.o.-n lakom, de a nyáron mindig Pesten vagyok, ő a fővárosban él. Akarta, hogy találkoztunk, de végül az lett a vége, hogy inkább azt hazudtam nem szeretem (és, hogy a chatelés nem elég ahhoz, hogy valakit igazán megkedvelj), mert nem akartam, hogy utána szenvednie kelljen a távolság miatt, azt akartam és akarom, hogy boldog legyen. Most megismert egy másik lányt, és őszintén remélem, hogy jól választott. :D

Fáj, de aztán elmúlik.

Szóval, nem azt mondom, hogy nem működhet, de kevés az esélye. 15/L

2018. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

#3 sajnos én is így gondolom :(

2018. febr. 7. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne butáskodjatok. 16 éves voltam a barátom 18 mikor megismerkedtem vele egy játékban. 250 km választ el minket azóta is,de nagyon boldogok vagyunk együtt (minden héten hétvégén együtt vagyunk). Jelenleg 18 vagyok ő 20.:) Nincs lehetetlen. Bízz magatokban!! Én őszinte szívvel drukkolok! Ha esetleg jó a kimenetel,megírod majd mi lett a vége?:)
2018. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5Gratulálok nektek ! Sokáig! :*

Sajnos tegnap volt szó a távolságról....eddig nem akartam felhozni, hisz annyira jó volt minden. Elég reménytelen...még csak messzébb fognak költözni, tehát lesz az 800 km is. De azt mondta nem érdekli a távolság, akit igazán szeret, kitart mellette. Őszintén nem jósolok nagy jövőt, de örülök annak, ami most van :S


Amúgy most is ő jár a fejemben, aludni sem tudok *.* úgy érzem, egyre jobban szeretem.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2018. febr. 9. 03:15
 7/8 Meleg Patrik László válasza:
45%

Még te sem tudod ki az és mi adjunk tanácsot????

Menj gyorsan orvoshoz---))))

2018. febr. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

xD már kezdtem hiányolni a hülye válaszokat :P

2018. febr. 9. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!